پس از وقفه ای دو ساله؛

برگزاری هشتمین نمایشگاه ایران نوشت

برگزاری هشتمین نمایشگاه ایران نوشت

جاویدانی: هشتمین نمایشگاه ایران نوشت توسط مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی انجام می شود.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، محمد یقینی مدیرعامل مجمع فعالین نوشت افزار ایرانی اسلامی با بیان اینکه هشتمین نمایشگاه نوشت افزار ایرانی بعد از وقفه ای دو ساله برگزار می شود، اظهار داشت: این نمایشگاه به سبب همه گیری کرونا، دو سال تعطیل بود، با اینحال امسال با حضور بیش از ۱۰۰ تولیدکننده از سراسر کشور در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر پا خواهد بود.
وی اضافه کرد: نمایش پویانمایی «پسر دلفینی»، اجرای سرودهای دسته جمعی، جشن اهدای نوشت افزار، بازی های محیطی و کارگاه های آموزشی، همچون برنامه های جنبی این دوره از نمایشگاه است.
مدیرعامل مجمع فعالین نوشت افزار ایرانی اسلامی اظهار داشت: باتوجه به در پیش بودن جام جهانی قطر و حضور تیم ملی ایران در این رقابت ها، این رویداد به عنوان زمینه برنامه ریزی رویدادهای نمایشگاه انتخاب شده است.
هشتمین نمایشگاه ایران نوشت به همت مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی، یکم تا هجدهم شهریورماه از ساعت ۱۰ تا ۲۲ در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برپا خواهد بود.
مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی از سال ۹۲ فعالیت خودرا آغاز نموده است و هم اکنون با عضویت بیش از ۱۰۰ تولیدکننده، به عنوان یکی از مهم ترین و اثرگذارترین تشکل های فرهنگی حوزه کودک و نوجوان شناخته می شود.


منبع:

1401/05/26
22:15:49
0.0 / 5
186
تگهای خبر: آموزش , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
جاویدانی