تولید روزانه ۱۶۰۰ ماسك به همت مسجدی ها در بوشهر

تولید روزانه ۱۶۰۰ ماسك به همت مسجدی ها در بوشهر

جاویدانی: كانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر در اقدامی جهادی روزانه تا سقف هزار و 600 ماسك تولید می كنند تا از شیوع ویروس كرونا جلوگیری نمایند.


علیرضا پولاد -مدیر ستاد هماهنگی كانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر- در مورد كارهای نوروزی این ستاد به ایسنا اظهار نمود: ۲۰ كانون از سطح استان آماده شدند و در طول ایام عید سه شیفت برای تولید ماسك كار كردند. این كانون ها ضمن رعایت پروتكل های بهداشتی و ضدعفونی، روزانه بیش از هزار و ششصد ماسك تولید می كنند، ضمن اینكه با هماهنگی دانشگاه علوم پزشكی بوشهر، این ماسك ها جهت استفاده درمانی به این دانشگاه به صورت روزانه تحویل داده می شود.
وی اشاره كرد: هرشب اعضای كانون ها از سراسر استان برنامه ضدعفونی و گندزدایی معابر و مساجد را در دستور كار خود قرار دادند.
پولاد با اشاره به كارهای ستاد هماهنگی كانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر در سال قبل اظهار داشت: یكی از مهمترین برنامه های ما برگزاری جشنواره شعر «باب الهدی» بود، این جشنواره با محوریت موضوعی امام هادی(ع) انجام شد و ۳۰ تن در آن شركت كردند.
مدیر ستاد هماهنگی كانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر اضافه كرد: جشنواره شعر آئینی باب الهدی با شركت هنرمندان شاعر از شش استان فارس، خوزستان، كهگیلویه و بویر احمد، كرمان، هرمزگان و انجام شد.
وی افزود: هیأت داوران بر طبق معیارهایی چون نوآوری در زبان، رعایت موسیقی، ساختار و فرم تازه و همین طور بهره گیری از مضامین و موضوعات مربوط با سیره و شخصیت امام هادی(ع) را ملاك داوری خود قرار دادند.
منبع:

1399/01/18
23:01:59
5.0 / 5
2810
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
جاویدانی