تقدیر رئیس شورای هیئات مذهبی كشور از سازمان تبلیغات اسلامی

تقدیر رئیس شورای هیئات مذهبی كشور از سازمان تبلیغات اسلامی

جاویدانی: رئیس شورای هیئات مذهبی كشور در نامه ای از حجت الاسلام والمسلمین قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به خاطر اقدامات این سازمان در امتداد برگزاری عزاداری های محرم قدردانی نمود.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، در نامه نوشاد نوشادی آمده است: حالا که به فضل الهی و به تعبیر مقام معظم رهبری محرم امسال، محرم ماندگار در تاریخ ایران اسلامی شد، بر خود فرض می دانم از حُسن تدبیر و مجاهدت های شبانه روزی جنابعالی تشکر کنم. با بررسی سیر تطور عملکرد سازمان برای هدایت مجالس مذهبی محرم، هیچ وقت به این اندازه امسال سازمان به زحمت و مشقت نیفتاد. محرمی که دشمنان و معاندان می خواستند از آن، ابزار و بهانه ای برای دو قطبی بین مردم و جامعه درست کنند که الحمدالله با درایت و تدبیر و مدیریت عالمانه جنابعالی و همکاران سازمان بهترین تعاملات با وزراتخانه بهداشت و درمان، سازمان صدا وسیما و سازمان اوقاف و امور خیریه و.... به احسن وجه به سر انجام رسید.
جالب آنکه در سخت ترین و خاص ترین محرم قرن، اولا برای نخستین بار همه دستگاهها از سازمان تبلیغات اسلامی تشکر کردند و ثانیا جایگاه سازمان بعنوان تنها متولی هدایت، نظارت و حمایت هیئات مذهبی به رسمیت شناخته شد و این امر موجب شد ضریب نفوذ سازمان در کشور و بین هیئات مذهبی ارتقاء دو چندان یابد. این مهم از سر اتفاق نبود چونکه راه اندازی ستاد محرم و حفظ سکان این امر فوق العاده خطیر و حضور پررنگ جنابعالی و همکاران در همه جلساتِ برنامه ریزی محرم، نشان از عزم جزم آنجناب برای مهندسی و مدیریت درست و مشروع مجالس محرم داشت.
درخشش هیئات مذهبی فقط بخاطر رعایت پروتکل های بهداشتی نبود؛ اعجاز کمک های مومنانه در جغرافیای پرعشق ایران اسلامی موجب شد تا کاری نشدنی، شدنی شود و محرم ماندگار" برگ زرینی بر کارنامه سازمان بیافزاید. الحمدالله شورای هیئات مذهبی بعنوان بازوی نظارتی و مجری سیاست های کلی سازمان و هیئت اندیشه ورز در حوزه بزرگداشت مجالس مذهبی و دینی تحت تدابیر و رهنمودهای جنابعالی تمام اهتمام خودرا برای اجرای فرامین سازمانی همچون حضور ۷۰۰۰ ناظر برای رصد و تعامل با هیئات مذهبی معمول داشت و پس از ۲۰ سال تلاش و فعالیت جایگاه شورای هیئات مذهبی در حاکمیت به ثمر نشست.
در خاتمه باتوجه به اعلام رسمی وزرات کشور در خصوص برگزاری اربعین بدون حضور سایر کشورها در عراق، شورای هیئات مذهبی آمادگی برگزاری مراسم جهانی جاماندگان اربعین در ایران عزیز را دارد.
منبع:

1399/06/14
11:30:27
5.0 / 5
1712
تگهای خبر: تبلیغات اسلامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان جاویدانی
جاویدانی