معاون دانشگاه تقریب مذاهب اسلامی:

ایجاد دوقطبی كاذب سیاسی در انتخابات مانع توسعه كشور است

ایجاد دوقطبی كاذب سیاسی در انتخابات مانع توسعه كشور است

به گزارش جاویدانی خراسان شمالی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تقریب مذاهب اسلامی اظهار داشت: ایجاد دوقطبی کاذب سیاسی در انتخابات مانع توسعه کشور است.


قاسم جعفری، در گفت و گو با ایسنا، با تاکید بر لزوم انسجام جبهه های اصولگرا و اصلاح طلب برای تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات امسال، اظهار نمود: باید از ایجاد جو دوقطبی کاذب بپرهیزیم و هر کسی که به دنبال پیشرفت و توسعه کشور است در میدان حضور داشته باشد.
این فعال اصولگرا افزود: انسجام جبهه های اصولگرا و اصلاح طلب سبب می شود از مصادره قدرت در کشور جلوگیری شود و این مسئله بسیار مورد اهمیت است.
جعفری با اشاره به این که اهمیت اصل مشارکت در انتخابات را کسی نمی تواند زیر سوال ببرد، اضافه کرد: فطرت انسان به شکلی است که نمی پذیرد دیگران جهت زندگی شخصی او تصمیم بگیرند و از همین جهت مشارکت در انتخابات اهمیت بسیاری دارد بدین سبب عدم حضور در انتخابات به صورتی پاک کردن صورت مسئله است.
رئیس ستاد مردمی حجت الاسلام رییسی در خراسان شمالی با تاکید بر این که تمام مردم متدین و غیر متدین، وطن خودرا دوست دارند، اشاره کرد: حتی اگر کسی الزامات شرعی را قبول ندارد، اما قطع به یقین کشور و مملکت خودرا دوست دارد و همین مسئله یکی از مهم ترین دلیلهای حضور در پای صندوق های رای است تا اجازه ندهیم دشمن از عدم مشارکت ما در روز انتخابات، خوشحال شود.
جعفری درباب وظیفه مردم بعد از انتخاب رییس جمهور و اعضای شورای شهر، اظهار نمود: مردم نباید مسئولینی که انتخاب می کنند را بعد از انتخابات رها کنند و باید مسئولین نیز شرایطی را فراهم آورند که مردم بتوانند مشکلات و نارضایتی های خودرا به خوبی و از راه درست به آنان منتقل کنند.
نماینده اسبق بجنورد در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: با حضور پرشور در پای صندوق های رای، از دخالت دیگران در کشور جلوگیری می نماییم، به سبب مشکلاتی نیز که حالا در کشور وجود دارد نباید اصل انقلاب را زیر سوال ببریم.
وی همین طور در ارتباط با راهکارهای رساندن صدای مردم به مسئولان کشور، اظهار داشت: یکی از راهکارهای مهم می تواند تقویت رسانه های استانی باشد تا بتوانند آزادانه و منصفانه مشکلات موجود را به گوش مسئولان برسانند و پل ارتباطی مناسبی بین این دو باشند.
منبع:

0.0 / 5
894
1400/03/10
23:07:03
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
جاویدانی