توسط كانون پرورش فكری؛

لنگه کفش قرمز در بازار نشر ارائه شد

لنگه کفش قرمز در بازار نشر ارائه شد

به گزارش جاویدانی، ترجمه کتاب لنگه کفش قرمز نوشته تانگ سولان نویسنده چینی توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، کتاب لنگه کفش قرمز نوشته تانگ سولان نویسنده چینی اخیرا با ترجمه علی خاکبازان توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای گروه سنی نوخوان (بالای هفت سال) منتشر و راهی بازار نشر شده است.
این کتاب با رعایت مقررات بین المللی نشر (کپی رایت) و اجازه رسمی انتشارات Hunan Juvenile and children publishing House از کشور چین به چاپ رسیده است. و داستانش در رابطه با لنگه کفش قرمزی است که گم شده و دنبال لنگه دیگرش می گردد، تا این که لنگه کفش قرمز با یک موش آشنا می شود و با هم به دنبال لنگه ی گم شده می روند.
در بخشی از این کتاب آمده است؛
موش کوچولو به لنگه کفش قرمز کمک می نماید که لنگه ی دیگرش را که گم کرده پیدا کند، اما آیا لنگه کفش قرمز هم به او کمک می کند؟ چه کمکی؟ چه چیزی در زندگی خیلی خیلی مهم است؟ دوست داشتن دیگران...
سرانجام موش کوچولو که در تمام عمرش تنها بوده، می فهمد که زندگی فقط خوردن و بازی کردن و دنبال غذا گشتن نیست، بلکه داشتن همدم و جفتی مناسب در زندگی از هر چیزی مهم تر است.
این کتاب با ۳۲ صفحه، شمارگان ۲ هزار و ۵۰۰ نسخه و قیمت ۴۵ هزار تومان عرضه شده است.

1402/07/08
15:03:30
0.0 / 5
203
تگهای خبر: بازار , زندگی , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
جاویدانی