گردهمایی بین المللی مسلمانان در روسیه

گردهمایی بین المللی مسلمانان در روسیه

جاویدانی: ابراهیمی تركمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به همراه آیت الله تسخیری، مشاور عالی مقام معظم رهبری در امور جهان اسلام در گردهمایی بین المللی مسلمانان در روسیه حضور بهم رساندند.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا به نقلز روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، هفتمین گردهمایی بین المللی مسلمانان بامداد امروز (اول مهرماه) با حضور بیشتر از ۵۰۰ تن از علماء و شخصیت های برجسته مذهبی از ۴۲ كشور اسلامی در مسجد جامع مسكو شروع شد.
ابوذر ابراهیمی تركمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به همراه آیت الله محمدعلی تسخیری، مشاور عالی مقام معظم رهبری در امور جهان اسلام به نمایندگی از كشورمان در این گردهمایی حضور بهم رساندند.
این گردهمایی به دعوت راویل عین الدین، مفتی اعظم و رئیس اداره مسلمانان روسیه و در یكصد و پانزدهمین سال ساخت مسجد جامع پایتخت روسیه برگزار می گردد.
آیت الله تسخیری و ابراهیمی تركمان روز سه شنبه (دوم مهرماه) در همایش بین المللی «اسلام در جهان فراگیر» كه با حضور مسئولان و شخصیت های سیاسی و مذهبی كشورهای اسلامی برگزار می شود، شركت و درباره راه های وحدت و یكپارچگی مسلمانان برای مقابله با توطئه های دشمنان اسلام سخنرانی خواهند كرد.
منبع:

5.0 / 5
4262
1398/07/02
13:46:57
تگهای خبر: شركت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
جاویدانی