اختتام زودتر از موعد نمایشگاه كتاب سیستان و بلوچستان

اختتام زودتر از موعد نمایشگاه كتاب سیستان و بلوچستان

جاویدانی: نمایشگاه استانی كتاب سیستان و بلوچستان یك روز زودتر از موعد اعلام شده پایان یافت.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، نمایشگاه استانی كتاب سیستان و بلوچستان كه از سوم اسفند ماه سال جری شروع به كار كرده بود باتوجه به شیوع بیماری كرونا و بمنظور رعایت ایمنی و بهداشت یك روز زودتر پایان یافت.
بر این اساس و بنا به درخواست اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان؛ نمایشگاه درانتها ساعت كاری پنج شنبه ۸ اسفند به كار خود خاتمه می دهد.
پیش از این روز جمعه نهم اسفند ماه روز پایانی این رویداد اعلام شده بود.
یست و یكمین دوره نمایشگاه كتاب استان سیستان و بلوچستان (زاهدان) با حضور ۲۶۷ ناشر و نمایندگی از سراسر كشور و ۱۱ ناشر از استان و همین طور با شركت ۱۰ ناشر حوزه نشر الكترونیك روز شنبه ۳ اسفندماه راه اندازی شد. در این نمایشگاه ۷۷ هزار و ۳۷۰ عنوان كتاب در ۲۱۲ غرفه به معرض نمایش گذاشته شد و تعداد ۷ كتاب فروشی از استان در چارچوب طرح «همراه» با ستاد برگزاری نمایشگاه تعامل و همكاری داشتند.
برای این رویداد فرهنگی مبلغ ۱۰ میلیارد ریال بن كارت یارانه ای الكترونیكی خرید كتاب در نظر گرفته شد كه بوسیله بانك عامل مستقر در نمایشگاه با ارائه كارت ملی به بازدیدكنندگان ارائه شد. بن های توزیع شده در این نمایشگاه تا سه هفته بعد از اتمام نمایشگاه در كتاب فروشی های منتخب، دارای اعتبار خرید خواهند بود.

1398/12/09
14:18:14
5.0 / 5
3719
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
جاویدانی