از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری؛

كتابخانه های تهران ضدعفونی شدند

كتابخانه های تهران ضدعفونی شدند

به گزارش جاویدانی همزمان با شیوع ویروس كرونا در كشور، مراكز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای مقابله با شیوع این ویروس ضدعفونی شد.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، همزمان با شیوع ویروس كرونا در كشور و پیرو سفارش های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، مراكز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بخصوص فضاهای عمومی شامل نمازخانه، سالن های انتظار، كلاس ها و… برای مقابله با شیوع این ویروس ضدعفونی شد.
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ۳۵ فرهنگ سرا، ۹۶ كتابخانه، ۹۶ خانه فرهنگ و مجتمع فرهنگی هنری، چهار پردیس سینمایی، ۱۲ موزه و خانه موزه، ۴ مؤسسه، ۸ مركز فرهنگی ویژه، ۱۵۳ كتابخانه الحاقی، ۸ كتابخانه تفاهم نامه ای و ۱۵۱ مركز مشاركتی فرهنگی هنری در اختیار دارد و ضدعفونی كردن این مراكز به منظور مقابله با شیوع ویروس كرونا در حال انجام می باشد.
پیش از این سازمان فرهنگی هنری تمامی برنامه های فرهنگی، هنری، ورزشی و اجتماعی در مراكز این سازمان شامل بخش های آموزشی، نگارخانه ها و موزه ها را لغو و مبادرت به نصب بنرهای آموزشی با مبحث كرونا در این مراكز كرده بود، با اینكه فعالیتهای روزمره ستادی و مراكز سازمان فعال بوده و متوقف نشده است. همینطور فعالیت تمامی كتابخانه های سازمان هم تا ساعت ۱۷ بوده و به جز بخش امانت، سایر بخش ها همچون سالن های مطالعه، بخش مرجع و نشریات كودك و نوجوان تا اطلاع بعدی تعطیل خواهد بود. همینطور مجموعه های ورزشی این سازمان شامل آبی و غیرآبی هم به منظور مقابله با شیوع بیماری كرونا تعطیل می باشد.

1398/12/11
13:42:59
5.0 / 5
3446
تگهای خبر: آموزش , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
جاویدانی