دبیركل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی:

راه نابودی رژیم غاصب اسرائیل تشكیل امت واحده اسلامی است

راه نابودی رژیم غاصب اسرائیل تشكیل امت واحده اسلامی است

به گزارش جاویدانی دبیر كل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان این كه راه نابودی اسرائیل و رژیم های غاصب، تشكیل امت واحده اسلامی است، اظهار داشت: شكل گیری این امت، نیازمند معماری جدید است.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، به نقل از مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری در دومین روز کنگره بین المللی قدس شریف که به صورت زنده از فضای مجازی پخش گردید، با اعلان اینکه رژیم صهیونیستی مثل ویروس کرونا است که جهان را نابود می کند، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی ساختار اصلی و متداول دموکراسی را زیر پا گذاشته است و به هیچ یک از معاهدات و مقررات بین المللی پایبند نیست.

وی اشاره کرد: در روز قدس دنیای اسلام باید در مقابل این رژیم بایستد و این اتحاد با یک معماری جدید، قابل شکل گرفتن است. برای این کار باید ایدئولوژی اسلامی را مطرح نماییم، بیش از چهار دهه است که در ایران، انقلاب اسلامی صورت گرفته و گام هایی برداشته شده است ولی اگر می خواهیم به جامعه اسلامی متحد برسیم باید ایده هایی که در ذهن داریم را به مشارکت بگذاریم تا بتوانیم به پیروزی در آینده نزدیک دست پیدا نماییم.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اظهار داشت: معماری و ساختار جدید کمک می نماید که باهم اتحاد داشته باشیم و این همان چیزی است که امام راحل در اوایل شکل گیری انقلاب اسلامی آنرا از تمام مردم آزادی خواه جهان طلب می کرد.

شهریاری با بیان این که راه نابودی اسرائیل و رژیم های غاصب، تشکیل امت واحده اسلامی است، اظهار داشت: شکل گیری این امت، نیازمند معماری جدید است و هرکسی باید در این امت اسلامی واحد، از ایده های امام راحل تبعیت کند. تفرقه ها را کنار بگذاریم و همه گروه ها و اقلیت ها باید در کنار هم حرکت کنند و باید با هرگونه اقدامی که بعنوان جرم و جنایت در مقابل هر انسانی صورت می گیرد، مقابله نماییم.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در آخر با بیان این که فلسطین موضوع مشترک امت اسلامی است، اضافه کرد: روز قدس روزی است که تمام مسلمان جهان در آن متحد می شوند و تمام جوامع اسلامی باید در مقابل ظلم های رژیم ستمگر قدس بایستند.1399/02/31
16:03:51
5.0 / 5
2607
تگهای خبر: مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
جاویدانی