دبیرعلمی و داوران مسابقات چاپ و بسته ‎بندی جشنواره چاپ منصوب شدند

دبیرعلمی و داوران مسابقات چاپ و بسته ‎بندی جشنواره چاپ منصوب شدند

جاویدانی: مدیرکل دفتر چاپ و نشر در احکامی جداگانه دبیر علمی و داوران بخش مسابقات چاپ و بسته‎ بندی جشنواره ملی چاپ و نشر را منصوب نمود.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، مهرزاد دانش در حکمی محمدحسین شهامت پور، فعال و طراح عرصه چاپ و بسته بندی و داور و برگزیده دوره های پیشین مسابقات جشنواره چاپ را بعنوان دبیر بخش مسابقات چاپ و بسته بندی بیستمین دوره جشنواره چاپ منصوب نمود.
همچنین مهرزاد دانش در احکام جداگانه‌ی دیگری شاهین آریان فر، هومن اخوین، اسماعیل امینی، حسین داریان، علی شفیعی، رامین لاهیجی، مسعود نجات، فرشاد هوشیار و حسین یاراحمدی را بعنوان داوران این دوره از مسابقات جشنواره چاپ منصوب نمود.
در این دوره از جشنواره محصولات چاپ و بسته بندی بر اساس چهار موضوع فنی، محتوایی، طراحی و پاسداشت زبان فارسی مورد ارزیابی قرار می گیرند. قبل تر نیز در حکمی از طرف مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر، محسن شمس بعنوان مدیر اجرائی حوزه چاپ این جشنواره منصوب شده بود.
در این دوره از جشنواره در کنار بخش مسابقات محصولات چاپی، بخش انتخاب، معرفی و تکریم چهره های برتر چاپ سراسر کشور در عرصه های کارآفرینی، صادرات، و پیشکسوتی نیز صورت خواهد گرفت که روند آن از طرف دبیرخانه جشنواره ملی چاپ و نشر اعلام خواهد شد.
نخستین دوسالانه چاپ و نشر در دو بخش «نشان چاپ» و «نشان شیرازه» زمستان سال جاری انجام می شود.


منبع:

0.0 / 5
1697
1399/10/10
00:10:24
تگهای خبر: جشنواره , طراحی , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
جاویدانی