رئیس جدید موسسه امام خمینی(ره):

میراث آیت الله مصباح را صیانت می نماییم

میراث آیت الله مصباح را صیانت می نماییم

به گزارش جاویدانی قم رئیس جدید موسسه امام خمینی(ره) اظهار داشت: باید میراث گران بهایی که آیت الله مصباح یزدی از خودشان بر جای گذاشت را قدر دانسته و با نهایت اخلاص و استمداد از اهل بیت(ع) در پویایی و بالندگی اش کوشش کرده و از آن صیانت و پاسداری نماییم.


آیت الله محمود رجبی امروز در مراسم معارفه خود بعنوان مدیر جدید و اعضای هیئت امنای مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) که در سالن اجتماعات این موسسه برگزار شد، گفت: تلاش علمی و آموزشی را به کارخواهیم بست تا مسیر ترسیم شده مرحوم آیت الله مصباح یزدی زنده و بالنده باقی بماند.
وی اضافه کرد: باید میراث گرانبهایی که آیت الله مصباح یزدی از خودشان بر جای گذاشت را قدر دانسته و با نهایت اخلاص و استمداد از اهل بیت(ع) در پویایی و بالندگی اش کوشش کرده و از آن صیانت و پاسداری نماییم.
رئیس جدید مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با اشاره به لزوم تداوم مسیر علمی آیت الله مصباح یزدی بیان کرد: علامه مصباح در پیام خودشان به رهبری تاکید کرده بودند که «مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) که خار بزرگی در چشم دشمنان اسلام و نظام محسوب می شود، پیشرفت های آن رکود و کاهش نیابد و همچنان هر چه بهتر مسیر بالندگی را بپیماید.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه راه ما همان راهی است که آیت الله مصباح یزدی برایمان ترسیم کرده اند و ما باید باقوت آنرا ادامه دهیم، عنوان کرد: باتوجه به عشق و علاقه ای که همه عزیزان به آیت الله مصباح داشتند، باید این عشق را افزون کرده و در عمل و در حفظ و بالندگی این مؤسسه کوشا باشیم تا با تلاش خودمان هم قلب رهبر عزیزمان را خوشحال و هم روح آن عالم بزرگ را شاد نماییم.
عضو شورای عالی حوزه های علمیه اشاره کرد: از نعمت های بزرگ الهی این است که در مؤسسه ای قرار داریم که تحت اشراف رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی بوده و سالیان دراز از عنایت و الطاف و راهبری آیت الله مصباح(ره) در این مؤسسه برخوردار بوده ایم و امیدواریم بتوانیم راه آن عالم بزرگ را به خوبی ادامه دهیم.
منبع:

1399/11/30
18:03:37
0.0 / 5
840
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
جاویدانی