معرفی دستاوردهای انقلاب توسط سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

معرفی دستاوردهای انقلاب توسط سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

به گزارش جاویدانی معاون امور بین الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی اظهار داشت: سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی جهت معرفی دستاوردهای انقلاب ۲۰۰ عنوان برنامه در سایر کشورها برگزار کرد.


به گزارش جاویدانی به نقل از روابط عمومی رادیو انقلاب، اکبر قولی معاون امور بین الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی که با برنامه "طلوع فجر" گفتگو می کرد، خاطرنشان کرد: سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برای معرفی دستاوردهای انقلاب ۲۰۰ عنوان برنامه در سایر کشورها برگزار کرد.
وی افرود: ۲۷ سال از عمر سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی می گذرد و این سازمان به بلوغ رسیده و هم اکنون ارتباطات خوبی با کشورهای اسلامی داریم.
معاون امور بین الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی اظهار داشت: البته مأموریت این سارمان تنها معطوف به کشورهای اسلامی نیست بلکه در اغلب کشورهای حتی اروپایی و سایر کشورها این سازمان در حال فعالیت است.
وی اظهار نمود: برنامه سازمان فرهنگ و ارتباطات با عنایت به کشورها و مخاطبان متفاوت می باشد و در مجموع این سازمان وظیفه توسعه روابط فرهنگی ایران با سایر کشورها را بر عهده دارد.
قولی در ادامه افزود: دیپلماسی فرهنگی به مفهوم فراهم کردن و تسهیل روابط سیاسی، اقتصادی و در بعضی موارد نظامی است.
وی ضمن اشاره به ۵۷ نمایندگی فعال در کشورهای مختلف جهان اظهار داشت: این سازمان در ۵۷ کشور نمایندگی فعال دارد و سال جاری در مورد دستاوردهای انقلاب حدودا ۲۰۰ عنوان برنامه برگزار گردید.
معاون امور بین الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی تصریح کرد: ده ها نشست تخصصی موضوعی در زمینه دستاوردهای انقلاب اسلامی به صورت آنلاین و یا به صورت محدودی با رعایت نکات بهداشتی حضوری برگزار شد.
وی اظهار داشت: ۱۲ نمایشگاه فرهنگی هنری در زمینه دستاوردهای انقلاب در کشورهای مختلف برگزار و ویژه نامه های مرتبط هم در مطبوعات کشورهای هدف منتشر گردید.
قولی اظهار نمود: استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی همواره از اولویت های سازمان بوده و تلاش شده است حداکثر استفاده از این ظرفیت جهت معرفی دستاوردهای انقلاب به عمل بیاید.
وی به برگزاری مراسمات گفت گوهای دینی اشاره نمود و اظهار داشت: برگزاری مراسمات دینی از وظایف اصلی این سازمان است که برای انجام آن اهتمام ویژه ای دارد و گفت وگوهای ویژه ای با سایر مذاهب برگزار شده است.
منبع:

1399/11/30
21:37:17
0.0 / 5
802
تگهای خبر: فرهنگ , مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
جاویدانی