همکاری مشترک بنیاد ملی بازی های کامپیوتری و بنیاد شهید

همکاری مشترک بنیاد ملی بازی های کامپیوتری و بنیاد شهید

جاویدانی: اولین جشنواره بین المللی بازی های کامپیوتری در زمینه ایثار، فداکاری و شهادت با عنوان بازی دل ها با همکاری مشترک بنیاد ملی بازی های کامپیوتری و بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام می شود.


به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، اولین جشنواره بین المللی بازی های کامپیوتری در زمینه ایثار، فداکاری و شهادت با عنوان «بازی دل ها» با همکاری مشترک بنیاد ملی بازی های کامپیوتری و بنیاد شهید و امور ایثارگران همزمان با هفته دفاع مقدس انجام می شود. این جشنواره به دنبال انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک میان این دو مجموعه و با هدف بسترسازی بمنظور اعتلاء و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با محورهای شهدای مدافع حرم و مکتب سلیمانی و شهدای سلامت انجام خواهد شد.
سیدمحمدعلی سیدحسینی معاون حمایت بنیاد ملی بازی های کامپیوتری با بیان این که علاقه مندان در دو بخش عمومی و تخصصی می توانند در این جشنواره شرکت نمایند، اشاره کرد: در بخش عمومی همه علاقه مندان و البته طراحان بازی می توانند بوسیله ارسال ایده بازی در محورهای مورد نظر جشنواره در آن شرکت نمایند. اما در بخش تخصصی که فقط ویژه طراحان بازی باسابقه و حرفه ای و تیم ها و شرکت های بازی ساز است، آنها باید با ارسال کامل سند طراحی بازی یا گیم دیزاین داکیومنت (GDD) به دبیرخانه در این رویداد شرکت نمایند. سیدحسینی اضافه کرد: به برگزیدگان این جشنواره در آیین اختتامیه آن جوایز نقدی بهادار ای اهداء خواهد شد و علاوه بر آن بنیاد ملی بازی های کامپیوتری از تولید طرح ها و ایده های برتر ارائه شده توسط تیم ها و شرکت های بازی ساز که قابلیت ساخت را داشته باشند با تخصیص بودجه حمایت خواهدنمود. معاون حمایت بنیاد همین طور اظهار داشت: مهلت شرکت در این جشنواره از اول تا ۱۵ شهریورماه ۱۴۰۰ خواهد بود و داوری فنی طرح ها و ایده های دریافتی این رویداد بر عهده بنیاد ملی بازی های کامپیوتری است.
علاقه مندان باید آثار خودرا به دبیرخانه این جشنواره به آدرس hamgara@ircg.ir ارسال نمایند تا پس از بررسی مورد داوری و انتخاب قرار گیرند.
براساس تفاهم نامه میان بنیاد ملی بازی های کامپیوتری و بنیاد شهید و امور ایثارگران موضوع برگزاری رویداد ایده ها و طرح های تولید بازی های کامپیوتری با محوریت شهدای سلامت و شهدای مدافع حرم همچون برگزاری این جشنواره پیگیری خواهد شد. همین طور افزایش سطح مشارکت برای ارتقاء سطح کیفی و کمی تولیدات فرهنگی در زمینه بازی های کامپیوتری همچون اهداف همکاری مشترک میان بنیاد ملی بازی های کامپیوتری و بنیاد شهید و امور ایثارگران خواهد بود.

0.0 / 5
900
1400/05/21
11:50:32
تگهای خبر: جشنواره , سلامت , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
جاویدانی