یوسفی:

زیارت اربعین نباید مخصوص افرادی باشد که توانایی خرید بلیت هواپیما دارند

زیارت اربعین نباید مخصوص افرادی باشد که توانایی خرید بلیت هواپیما دارند

به گزارش جاویدانی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: زیارت اربعین از دغدغه های زوار است و نباید تنها مخصوص افرادی باشد که توانایی خرید بلیت هواپیما را دارند.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، مجتبی یوسفی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان نمود: فصل برداشت میوه های گرمسیری همچون خرما در خوزستان است و زحمت و دسترنج یک ساله مردم در انتظار تصمیم عاجل در خرید تضمینی است تا سبب نشود این محصول هم به سرنوشت سایر محصولات در خوزستان گرفتار شود، ازاین رو انتظار داریم با تعیین قیمت مناسب هر چه سریعتر در مورد خرید تضمینی تصمیم گیری شود.
وی اظهار داشت: زیارت اربعین از دغدغه های زوار سال جاری است و نباید تنها مخصوص افرادی باشد که توانایی خرید بلیت هواپیما را داشته باشند، ازاین رو انتظار می رود هر چه سریعتر در این حوزه تدبیری اندیشیده شود.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی بیان نمود: فصل کشت محصولات کشاورزی است و باید برای تأمین کود و نهاده های دامی و سایر مباحثی که هم برای پرورش دهندگان آبزیان که هم اکنون در تأمین جو هم با مشکل مواجهند، هر چه سریعتر تدبیری اندیشیده شود.
یوسفی ضمن اشاره به این که در آستانه شروع سال تحصیلی قرار داریم، اظهار داشت: لازم است واکسیناسیون معلمان سریع تر تمام شود، همینطور تأمین اینترنت برای روستاها مورد توجه قرار گیرد. ضمن این که باید به این نکته هم توجه گردد که ما باید در عمل برای خوزستان و تخصیص اعتبارات لازم برای آن تصمیم گیری نماییم و فقط نباید آنچه گفته می شود تنها در رسانه ها درج شده و در خوزستان به اهمیت مشکلات اصلی پرداخته شود.
منبع:

1400/06/26
13:47:01
0.0 / 5
1351
تگهای خبر: اینترنت , خرید , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
جاویدانی