وزیر ارشاد:

مبارزه با فساد و نگاه ویژه به مردم از اهداف دولت سیزدهم است

مبارزه با فساد و نگاه ویژه به مردم از اهداف دولت سیزدهم است

به گزارش جاویدانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: تمام برنامه و هدف دولت مبارزه با فساد و داشتن یک نگاه ویژه مردمی است تا مشکلات و دغدغه های اقشار مختلف جامعه برطرف شود.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، محمد مهدی اسماعیلی عصر جمعه در جلسه شورای اداری اصلاندوز با اعلان اینکه عشایر غیور مردان دلیر وطن هستند، اظهار نمود: در بازدیدی که از مردمان پر افتخار عشایر استان داشتیم پای درد و دل و مشکلات آنها نشستیم و از روند زندگی و دغدغه های آنها باخبر شدیم.
وی برنامه اصلی دولت را رسیدگی به مناطق کم برخورد کشور عنوان نمود و اضافه کرد: در کشور ما به لطف الهی امکانات کم نیست اما این منابع بصورت عادلانه توزیع نشده است که باید در دستور کار وزرا و مسئولان قرار گیرد.
وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی دشت مغان را سرمایه بی بدیل کشور در زمینه آب و خاک دانست و اظهار داشت: با وجود ظرفیت ها و قابلیت های موجود در این منطقه متأسفانه به مشکلات و توسعه این منطقه از کشور به خوبی رسیدگی نشده است.
اسماعیلی اشاره کرد: این منطقه با دارا بودن باکیفیت ترین محصولات کشاورزی باید تبدیل به قطب صنایع تبدیلی کشور شود و از راه مرزی با کشورهای حوزه قفقاز و روسیه به صادرات اقدام نماید.
وی شعار اصلی دولت سیزدهم را بر پایه ما می توانیم اعلام نمود و اظهار داشت: مشکلی در کشور نیست که نتوان آنرا حل کرد و در این راه باید دولت و مردم همگام و متحد در کنار هم باشند تا با برنامه ریزی موانع و دغدغه های کشور حل شود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به تحریم ها و فشارهای دشمنان اشاره نمود و اضافه کرد: در مسائل فروش نفت و مبادلات بانکی دشمن درحال سنگ اندازی است اما عزم دولت رفع مشکلات با برنامه ریزی صحیحی در بودجه سال ۱۴۰۱ است.
اسماعیلی از تغییر نظام بودجه سال آینده نیز آگاهی داد و اظهار داشت: هدف دولت اختصاص اعتبارات لازم به طرح ها با نگاه مردمی و مبارزه با فساد است و در این راستا باید مدیران از روحیه استکباری و اشرافیت گرایی پرهیز کنند.


منبع:

1400/07/30
23:39:29
0.0 / 5
472
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
جاویدانی