پژوهش، مانع زدایی و پشتیبانی، شعار هفته پژوهش المصطفی(ص)

پژوهش، مانع زدایی و پشتیبانی، شعار هفته پژوهش المصطفی(ص)

قم معاون پژوهش جامعه المصطفی اظهار داشت: «پژوهش، مانع زدایی و پشتیبانی» شعار هفته پژوهش جامعه المصطفی است که از شعار سال رهبر معظم انقلاب وام گرفته شده است.


حجت الاسلام والمسلمین مجید عبادی، معاون پژوهش جامعه المصطفی، در نشست خبری هفته پژوهش جامعه المصطفی که در ستاد مرکزی جامعه المصطفی برگزار شد، عنوان کرد: امری که در چشم انداز پژوهش در جامعه المصطفی مطرح است دستیابی به مرجعیت علمی جامعه المصطفی است.
وی ادامه داد: جامعه المصطفی یک سازمان آموزشی_پژوهشی است که در کنار آن به مسائل فرهنگی هم توجه دارد خصوصاً آن که از ملیت ها و زبان های مختلف در آن مشغول به تحصیل هستند.
وی افزود: برای دستیابی به این مرجعیت علمی برنامه های مختلف بلند، مدت کوتاه مدت و میان مدت وجود دارد که پیش بینی ما در برنامه های کوتاه مدت احیای رسانه ای پژوهش هایی است که در جامعه المصطفی صورت می گیرد.
معاون پژوهش جامعه المصطفی بیان کرد: برای این هم افزایی برنامه هایی مانند همایش های منطقه ای و بین المللی علمی، کارگاه های دانش افزایی، نشست های علمی و... در نظر گرفته شده است.
وی افزود: «پژوهش، مانع زدایی و پشتیبانی» شعار هفته پژوهش جامعه المصطفی است که از شعار سال رهبر معظم انقلاب وام گرفته شده است.
وی با اعلان اینکه گاهی موانع درونی و گاهی بیرونی است، اظهار داشت: در روایات بیان شده است که کوتاهی در همت، کمی در چاره جویی ها و سستی در تصمیم گیری ها سه مولفه از موانع درونی برای تعالی است.1400/09/19
13:57:28
0.0 / 5
309
تگهای خبر: آموزش , احیا , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
جاویدانی