حضور انتشارات مجمع جهانی اهل بیت

حضور انتشارات مجمع جهانی اهل بیت

به گزارش جاویدانی، سرپرست اداره کل خدمات فرهنگی و انتشارات مجمع جهانی اهل بیت(ع) با بیان این خبر اظهار داشت: انتشارات مجمع جهانی دوده (ع) با عرضه ۲۶۸ عنوان (۱۳۳۷ جلد) به ۲۶ زبان در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور یافته است.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، مصطفی بهبهانی پور سرپرست اداره کل خدمات فرهنگی و انتشارات مجمع جهانی اهل بیت(ع) با اشاره به اینکه مجمع جهانی دوده (ع) به عنوان یکی از پیشگامان عرصه تولید و توزیع محتوای مکتوب در حوزه معارف دوده (ع) شمرده می شود، گفت: مجمع جهانی اهل بیت(ع) همیشه در رخدادهای مهم داخلی و خارجی عرصه نشر حضور فعال داشته است.
بهبهانی پور درباره ی ی اهداف مجمع جهانی اهل بیت(ع) برای شرکت در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: عرضه آخرین منشورات، معرفی درگاه های الکترونیکی مجمع خصوصاً اپلیکیشن نبأ، معرفی کارهای مجمع به بازدیدکنندگان نمایشگاه خصوصاً دانشجویان و برقراری ارتباط با سایر ناشران همچون اهداف حضور در این نمایشگاه به حساب می آید.
سرپرست اداره کل خدمات فرهنگی و انتشارات مجمع جهانی دوده گفت: گسترش کارهای مجمع در حوزه چاپ و نشر در سالیان اخیر سبب شده است غرفه اختصاص یافته به مجمع امسال نیز از نظر مکانی و از نظر ابعاد از موقعیت خوبی برخوردار باشد که این امر نشان از ارتقاء جایگاه انتشارات مجمع در میان ناشران نهادهای همسو دارد.
وی در مورد اینکه چه آثاری بیشتر موردتوجه بازدیدکنندگان قرار گرفته است نیز اشاره کرد: بدیهی است که زبان های فارسی و عربی بیشتر مورد توجه قرار گیرد که برخی از این منشورات عبارتند از: مجموعه ۸ جلدی نقد مبانی جریان های تکفیری، مجموعه ۴۸ جلدی در مکتب دوده (علیهم السلام)، شناخت بحران های اسلامی در خاورمیانه، الولایه الالهیه الاسلامیه، اعلام الهدایه، تاریخ التشیع، تاریخ القرآن و....
بهبهانی پور گفت: عام المنفعه بودن کارهای مجمع جهانی اهل بیت(ع) از یک سو و اهتمام به نشر حداکثری معارف اهل بیت(ع) از جانب دیگر، سبب شده است منشورات مجمع با قیمت های حداقلی قیمت گذاری شده و در این دوره از نمایشگاه نیز با ۳۰ درصد تخفیف به علاقه مندان ارائه شود.
علاقه مندان برای بازدید و تهیه آثار انتشارات مجمع جهانی دوده (علیهم السلام) می توانند به مصلای امام خمینی (ره)، شبستان اصلی، راهرو ۱۶ غرفه ۹ مراجعه و یا بوسیله سایت نمایشگاه به آدرس https: //book.icfi.ir/نسبت به تهیه منشورات اقدام نمایند.


 


منبع:

1402/02/24
14:05:44
0.0 / 5
234
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
جاویدانی