ولی تیموری اعلام كرد

بیشتر از ۷۰ میلیارد تومان هزینه سفر به مسافران برگردانده شد

بیشتر از ۷۰ میلیارد تومان هزینه سفر به مسافران برگردانده شد

به گزارش جاویدانی معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اظهار داشت: بیشتر از 70 میلیارد تومان هزینه سفر هموطنان از طرف فعالان گردشگری عودت داده شد.
به گزارش جاویدانی به نقل از روابط عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ولی تیموری با اشاره به این خبر اظهار داشت: در اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا با همكاری و همراهی مدیران و كاركنان تأسیسات گردشگری تا كنون بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان از وجوه پرداختی توسط مردم و گردشگران، حسب درخواست آنان برای لغو سفرهای خود، برگردانده شده است.
وی بیان كرد: شرایط اقتصادی خاص فعالان گردشگری را نیز در این مقطع مدنظر قرار داده و در صورت امكان بجای ستاندن نقدی وجوه خود، سفر را به زمان مناسب تری موكول كنند. با این وجود تأسیسات گردشگری با رعایت اخلاق حرفه ای، دستورالعمل ها و بخشنامه های ابلاغی از طرف وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را با دقت و جدیت عمل كنند.
وی همین طور همراهی لازم با مردم و مسئولین كشور برای عبور از این مقطع حساس را لازم و ضروری اعلام نمود.
تیموری درانتها سازوكار ملی اعلام شده همچون استمهال تسهیلات بانكی، مالیات، حق بیمه كارفرمایی و همین طور قبوض حامل های انرژی فعالان و تأسیسات گردشگری همچون حوزه گردشگری مؤثر اعلام نمود كه به زودی با تكمیل آن مسیر عبور از این بحران ترسیم می شود.


منبع:

5.0 / 5
3745
1398/12/14
22:09:49
تگهای خبر: سفر , فرهنگ , میراث فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
جاویدانی