شروع به كار رادیو دهه كرامت

شروع به كار رادیو دهه كرامت

به گزارش جاویدانی مسئول كارگروه فرهنگی شورای بزرگداشت دهه‌ی كرامت كشور با اشاره به برنامه های كارگروه فرهنگی شورای بزرگداشت دهه كرامت، اظهار داشت: یكی از اقدامات این كمیته امسال راه اندازی رادیو دهه كرامت است؛ از طرفی با عنایت به شرایط فعلی، راه اندازی بنیاد بین المللی مجازی امام رضا(ع) هم در دستور كار قرار گرفته است.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، سید جواد رفائی اظهار داشت: امسال باتوجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت های حاصل شده به سبب آن، ستاد دهه‌ی کرامت و تمام سازمان های و ارگان های عضو این ستاد، راهکار استفاده از ظرفیت فضای مجازی را در دستور کار خود قرار داده اند.
مسئول کارگروه فرهنگی شورای بزرگداشت دهه‌ی کرامت کشورافزود: یکی از کارهایی که در سال های گذشته انجام شد مربوط به حوزه کارهای اجتماعی، فرهنگی و هنری بود اما این موارد برای عده‌ی زیادی از مردم قابل رؤیت نبود؛ مثلاً کاری در استان خراسان انجام شد در تهران دیده نمی شد یا در تهران انجام می شد و در خراسان یا سایر استان های دیگر دیده نمی شد.
رفائی اشاره کرد: در ستاد دهه‌ی کرامت و کارگروه فرهنگی تصمیم گرفته شد تولیداتی که در سال های گذشته در چارچوب فیلم، عکس، پوستر و... تهیه شده و اثرگذاری بالایی در سطح جامعه داشته، بار دیگر در معرض دید مردم قرار دهیم که این کار در حال انجام می باشد.
مشاور فرهنگی و هنری بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در ادامه از راه اندازی رادیو دهه‌ی کرامت آگاهی داد و اظهار داشت: این رادیو شامل ۱۰ بخش ۱۰ دقیقه ای شامل موسیقی، مداحی، مولودی خوانی و سخنرانی ناب از علمای و اندیشمندان با موضوع این ایام است که در روزهای دهه کرامت برای مردم پخش خواهد شد.
وی اظهار نمود: بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام) یکی از اقداماتی را که در روزهای شیوع ویروس کرونا در دستور کار خود قرار داد، ایجاد یک کار هنری فاخر توسط هنرمندان، گرافییست ها و... بوده است. این کار شروع شده و در تلاش هستیم به زودی بنیاد بین المللی مجازی امام رضا (علیه السلام) ایجاد نماییم تا سال ها مورد استفاده قرار گیرد.
منبع:

1399/04/03
23:06:15
5.0 / 5
2405
تگهای خبر: فرهنگ , مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
جاویدانی