مسئول هیئت اندیشه ورز شورای هماهنگی دهه كرامت:

پیام رهبر انقلاب درباره خدمت كریمانه در دهه كرامت تبلور یافته است

پیام رهبر انقلاب درباره خدمت كریمانه در دهه كرامت تبلور یافته است

به گزارش جاویدانی مسئول هیئت اندیشه ورز شورای هماهنگی دهه كرامت با اشاره به اینكه دهه كرامت فرصتی برای نیكوكاری و ارائه خدمات بیشتر است، اظهار نمود: پیام رهبر انقلاب درباره خدمت كریمانه در دهه كرامت تبلور یافته است.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین «سیدحسن طیب حسینی» در گفت و گو با کمیته ارتباطات و فضای مجازی دهه کرامت اظهار داشت: دهه کرامت امسال دهه ویژه ای خواهد بود به سبب اینکه شرایط امسال هم شرایط ویژه ای است.

وی ادامه داد: باتوجه به شرایط خاصی که ناشی از شیوع ویروس کرونا است، تصمیم متولیان امر در شورای برنامه ریزی دهه کرامت بر رونق بخشی برنامه ها در فضاهای مجازی است. در حقیقت امسال شاهد رونق برنامه های فضای مجازی دهه کرامت خواهیم بود. دهه کرامت فرصت بسیار مناسبی برای ارائه خدمات، احسان، نیکوکاری و انسجام در اینگونه فعالیت ها است.

وی اظهار نمود: تبلور پیام رهبر معظم انقلاب درباره ارائه خدمات مؤمنانه و کریمانه در سراسر کشور را در دهه کرامت خواهیم دید؛ البته باید دستگاه های مختلف اهتمام کنند این کار را به صورت منسجم تر انجام دهند. « آنچه در دهه کرامت اتفاق خواهد افتاد، محصولات و برنامه هایی است که از ناحیه هیئات، مساجد و کانون های فرهنگی هنری مساجد ارائه خواهد شد».

طیب حسینی تصریح کرد: شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت به دنبال انسجام بخشی کارهای سازمان ها، دستگاه ها و نهادهای مردم نهاد است و به هیچ وجه به دنبال تصدی گری دولتی در این برنامه ها نیست.

وی افزود: آنچه در این برنامه ها اتفاق می افتد، در امتداد عمق بخشی به کارهای دینی و فرهنگی است. ما معتقدیم باید باور مردم نسبت به آموزه های دوده علیهم السلام تعمیق پیدا کند، در این راستا باید اهداف و ارزش های دینی را ترویج دهیم که امسال تبلور این مساله را در دهه کرامت خواهیم دید.
منبع:

1399/04/05
23:04:31
5.0 / 5
2728
تگهای خبر: خدمات , فرهنگ , مجازی , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
جاویدانی