در آستانه ولادت حضرت ثامن الحجج (ع)صورت گرفت

انتشار مجانی تصاویر نسخه های خطی كتابخانه مركزی دانشگاه تهران

انتشار مجانی تصاویر نسخه های خطی كتابخانه مركزی دانشگاه تهران

به گزارش جاویدانی به مناسبت ولادت امام رضا (ع) كتابخانه مركزی، تصاویر تمامی نسخه های خطی خویش را كه در وب سایت این كتابخانه كتابخانه دیجیتال قرار دارد، به صورت مجانی در اختیار متقاضیان قرار داده است.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، به مناسبت ولادت حضرت ثامن الحجج امام رضا (ع) کتابخانه مرکزی، تصاویر تمامی نسخه های خطی خویش را که در وب سایت این کتابخانه کتابخانه دیجیتال قرار دارد، به صورت مجانی در اختیار متقاضیان قرار داده است. این تصمیم مطابق مصوبه هیئت رئیسه دانشگاه بوده و محدودیت زمانی ندارد.
بدین ترتیب تمامی تصاویر نسخ خطی ما که هم اکنون ۱۲۹۵۰ نسخه است، در کتابخانه دیجیتال این کتابخانه (http: //utdlib.ut.ac.ir/) قابل دسترسی است.
متقاضیان می توانند با ثبت نام و احراز هویت، بر مبنای راهنمایی که هم در وب سایت و هم در ذیل این خبر آمده، نسخه های درخواستی را بر مبنای جست وجوی شماره نسخه، دریافت نمایند. سفارش شده است هر متقاضی ابتدا راهنما را با دقت خوانده و مطابق آن درخواست خود را دنبال کند.
طبیعی است که زمانی برای تأیید احراز هویت اشخاص متقاضی لازم است و اشخاص، بعد از تأیید احراز هویت آنان که توسط ایمیل اطلاع داده می شود، می توانند نسخه خویش را دانلود کنند. هم اکنون، محدودیت دانلود روزانه دو نسخه وجود دارد که به تدریج برداشته خواهد شد.
لینک راهنمای دانلود نسخه: http: //utdlib.ut.ac.ir/Info/Introduce

1399/04/13
12:31:19
5.0 / 5
2627
تگهای خبر: دانشگاه , كتاب , وب سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
جاویدانی