در مركز فرهنگی شهر كتاب؛

نشست زندگی، سفرخلق معناها

نشست زندگی، سفرخلق معناها

نشست زندگی، سفر خلق معنا بعنوان نشست هفتگی شهر كتاب، روز سه شنبه ۱۷ تیر در این مركز فرهنگی برگزار می گردد.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، نشست هفتگی مرکز فرهنگی شهر کتاب، در هفته پیش رو به مبحث «زندگی، سفر خلق معناها» اختصاص دارد که روز سه شنبه ۱۷ تیر برگزار می گردد.
آیا به منظور زندگی معنایی وجود دارد؟ اگر پاسخ آری است، آیا یک معنا برای همه وجود دارد؟ و اگر پاسخ منفی است، آیا می توان معنایی به منظور زندگی ساخت؟ آیا این معنا قابل سفارش به دیگران خواهد بود؟ آیا کافی است که یک مرتبه معنایی به منظور زندگی بیابیم؟ آیا یک معنا به همه وجوه زندگی ما معنا خواهد بخشید؟
این ها پرسش هایی است که ذهن خیلی از انسان ها را به خود مشغول داشته اند. نشست هفتگی بعدی شهر کتاب با مبحث «زندگی، سفر خلق معناها» با سخنرانی حسین محمودی همراه خواهد بود که در این جلسه ضمن مروری بر اندیشه های برخی متفکران از افلاطون و رواقیان گرفته تا کامو، تیلور، سارتر، نیچه و ویتگنشتاین تلاش می شود به این پرسش ها پاسخ داده شود.
این برنامه روز سه شنبه ۱۷ تیر از ساعت ۱۵ در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار و به صورت زنده از حساب کاربری شهرکتاب در اینستاگرام به نشانی Instagram/bookcityculturalcenter پخش می شود.


منبع:

1399/04/13
23:07:50
5.0 / 5
2002
تگهای خبر: زندگی , سفر , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
جاویدانی