هم زمان با روز ملی ادبیات كودك و نوجوان آماده انتشار شد

23 عنوان كتاب جدید در كانون پرورش فكری

23 عنوان كتاب جدید در كانون پرورش فكری

۲۳ عنوان كتاب جدید كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان از جانب انتشارات كانون آماده چاپ شد.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، در سال «جهش تولید» و در شرایط بحرانی ناشی از شیوع بیماری کرونا در کشور، نویسندگان حوزه ادبیات کودک و نوجوان با انگیزه ای مضاعف برای کودکان و نوجوانان قلم می زنند.
اکنون هم زمان با روز ملی ادبیات کودک و نوجوان، حاصل اندیشه و قلم نویسندگان ایران در ایام پرتشویش و سخت کرونا به بار نشست است و شاهد آماده شدن ۲۳ عنوان کتاب با مبحث های متنوع با چشم اندازی ویژه و نگاهی امیدوارانه به آینده ای روشن در انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هستیم.
این آثار به قلم نویسندگان نام آشنای حوزه ادبیات کودک و نوجوان همچون مصطفی رحماندوست، زهره پریرخ، فرهاد حسن زاده، طاهره ایبد، زنده یاد سوسن طاقدیس، محمدرضا شمس، محمدرضا مرزوقی، مینو کریم زاده، سرور کتبی، مریم هاشم پور، علی خاکبازان، مجید عمیق و… است که با مبحث های متفاوت در چارچوب های شعر، داستان، کاردستی و مجموعه ی علمی آماده ی چاپ شده است.
در این میان مجموعه ی «آهای مواظب ما باشید!» در ارتباط با حیوانات در حال انقراض ایران که در چارچوب داستان هایی با عنوان های مختلف همچون «آخرین زاغ بور دشت بزرگ»، «باورکن من لاک پشتم»، «بدو، بدو، بدو»، «بزرگ گوش کوچک»، «به من بگو سمندر»، «ترس… ترس… ترس»، «چه کسی نامه را به شیشه چسبانده بود»، «کی…؟ کو… و.؟» و «گوزن زرد» به چشم می خورد که با تصویرگری های متفاوتی از هنرمندان تصویرگر و مناسب برای گروه سنی ۹+ آماده چاپ است.
همچنین مجموعه علمی «علوم عصر حجری» از دیگر کتاب هایی است که آماده انتشار شده است.
جلد دوم «دانشنامه محیط زیست» به قلم هنریک مجنونیان، بهرام حسن زاده کیابی و شکوه حاجی نصرالله برای گروه سنی ۱۵+ (نوجوان) آماده شده است.
این کتاب ها برای گروه های سنی ۴+ (نوگام)، ۹+ (نونهال)، ۱۲+ (نونگاه) و ۱۵+ (نوجوان) در نظر گرفته شده است.منبع:

1399/04/20
13:52:48
5.0 / 5
2234
تگهای خبر: كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان جاویدانی
جاویدانی