تاكید بر برگزاری انتخابات سالم و باشكوه اتحادیه مؤسسات و تشكل های قرآن و عترت كشور

تاكید بر برگزاری انتخابات سالم و باشكوه اتحادیه مؤسسات و تشكل های قرآن و عترت كشور

جاویدانی: معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: وظیفه همه ما این است در نهایت همدلی و برادری در روند برگزاری انتخابات سالم و باشكوه اتحادیه كشوری موسسات فرهنگی قرآن و عترت نقش آفرینی نماییم.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، عبدالهادی فقهی زاده در نشست مدیران استانی اتحادیه های موسسات و تشکل های قرآن و عترت سراسر کشور که در سالن اجتماعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، بر روند برگزاری انتخابات سالم و باشکوه اتحادیه های تشکل ها و موسسات فرهنگی قرآن و عترت تصریح کرد و اظهار داشت: وظیفه همه ماست در نهایت اخوت و برادری ایمانی و با رعایت انصاف و عدالت، در برگزاری انتخابات سالم و باشکوه نقش آفرینی نماییم.

وی با تاکید بر به رسمیت شناختن دو اتحادیه موجود اظهار داشت: از نظر معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تا روز سوم مرداد ماه سالجاری که روز برگزاری انتخابات اتحادیه کشوری تشکل ها و موسسات فرهنگی قرآن و عترت است، با هر دو اتحادیه موجود همکاری کامل ادامه خواهد داشت.

معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن بهره گیری و ضرورت همکاری با اتحادیه های استانی توسط ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: انتظار می رود ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها هم با همین رویکرد با هر دو اتحادیه تعامل و همکاری مناسب داشته باشند.

خاطر نشان می شود، انتخابات اعضای هیات مدیره اتحادیه کشوری تشکل های قرآنی در سوم مردادماه ۱۳۹۹ در سرتاسر ادارات کل استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
1399/04/29
17:07:25
5.0 / 5
2160
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
جاویدانی