فعالان عرصه هیئت در سرتاسر كشور گرد هم می آیند

فعالان عرصه هیئت در سرتاسر كشور گرد هم می آیند

گردهمایی ملی مجازی فعالان عرصه هیأت هم زمان با همایش های استانی فعالان عرصه هیئت در سرتاسر كشور در تاریخ پنج شنبه شانزدهم مردادماه برگزار می گردد.


به گزارش جاویدانی به نقل از جامعه ایمانی مشعر، این برنامه با هدف هماهنگی و انسجام هر چه بیشتر مدیران هیآت با عنایت به شیوع گسترده بیماری کرونا و محدودیت خاص آن با حضور برادران و خواهران فعال در عرصه هیئت تشکیل می شود.
تبیین لزوم برگزاری مراسمات محرم و مجالس عزاداری و نقشه عملیات هیئات در محدودیت های کرونایی، بهره گیری از تجربیات هیأت ها در زمینه های خدمت رسانی در حوزه بهداشت و درمان، عرضه گزارش ستاد ملی محرم و تشریح دستورالعمل های برگزاری هیئات و همینطور ایجاد تفاهم و هم فکری میان صاحب نظران، ارکان هیأت و مسولان ذی ربط نظر به شرایط خاص موجود از محورهای اصلی این برنامه خواهد بود.
همایش ها و نشست های استانی به صورت حضوری در پس از ظهر روز شانزدهم مردادماه در استان ها با رعایت آئین نامه های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری برگزار خواهدشد. بخشی از این جلسه به ارتباط تصویری به صورت زنده در چارچوب گردهمایی ملی مجازی فعالان عرصه هیأت و با حضور اساتید کشوری و مسولان ذی ربط اختصاص پیدا خواهد نمود.
منبع:

1399/05/14
22:36:54
5.0 / 5
1671
تگهای خبر: مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
جاویدانی