تحلیل چرایی توهین به پیامبر (ص) در رادیو

تحلیل چرایی توهین به پیامبر (ص) در رادیو

رادیو وحدت در برنامه «عصر وحدت» به چرایی جریان توهین به حضرت محمد (ص)، پیامبر عظیم الشان اسلام می پردازد.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، دور دوم توهین به ساحت پیامبر مکرم اسلام (ص) و مقدسات اسلامی در اروپا آغازشده و مجله «شارلی ابدو» که به هیچ آیینی احترام نمی گذارد، علاوه بر اهانت به اسلام، در قالب قسمتی از پازل بزرگ اسلام ستیزی جبهه استکبار عمل می کند.
در همین راستا رادیو وحدت توهین این نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر گرامی اسلام (ص) را در چارچوب آیتم «تحلیل دشمن مشترک» تحلیل می کند.
برنامه «عصر وحدت» در بخش «تحلیل دشمن مشترک» با حضور کارشناس سیاسی، به موضوع توهین به قرآن و پیامبر اکرم (ص) توسط نشریه «شارلی ابدو» می پردازد و در چارچوب گزارش مردمی، واکنش مسلمانان کشورهای دیگر مانند سوریه، ترکیه، امریکا، لبنان، یمن، عربستان سعودی را دراین زمینه پخش می کند.
همین طور معرفی شهدا و جانبازان اهل تسنن و بررسی نقش علمای شیعه و سنی در جلوگیری از تفرقه و ابعاد انسجام وحدت و توطئه دشمنان برای ایجاد تفرقه بین مسلمانان بعنوان یکی از اهداف اصلی برنامه «عصر وحدت» مطرح است.
برادری و همدلی شیعیان و اهل سنت، معرفی الگوهای افراد شاخص در حوزه تقریب و وحدت شیعه و سنی، بیان نقاط اشتراک در آداب و رسوم اهل سنت و شیعه از محورهای محتوایی برنامه « عصر وحدت » است که در بخش های عالمان شیعه و سنی، روایت خدمت در استان های حادثه دیده سنی نشین، شرح حدیث تقریب، تحلیل دشمن مشترک، سیره بزرگان تقریب، خاطرات دفاع مقدس، معرفی کتاب و تجارب تقریبی به آن توجه می شود.
برنامه « عصر وحدت» از ساعت ۱۸ روی موج اف ام ردیف ۹۵.۵ مگاهرتز قابل دریافت است.5.0 / 5
1029
1399/08/10
13:23:44
تگهای خبر: قرآن , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
جاویدانی