ابراهیمی تركمان در پیامی به رئیس دانشگاه كابل؛

حادثه تروریستی كابل نشانه بزدلی مخالفان صلح است

حادثه تروریستی كابل نشانه بزدلی مخالفان صلح است

جاویدانی: رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات در پیامی به رئیس دانشگاه كابل ضمن محكوم كردن جنایت تروریستی رخ داده، اظهار داشت: حادثه تروریستی كابل نشانه بزدلی و حقارت جنایتكاران مخالف صلح درافغانستان است.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، ابوذر ابراهیمی ترکمان رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در پیامی به دکتر عثمان بابری رئیس دانشگاه کابل از وقوع حادث تروریستی دانشگاه کابل اظهار تاسف کرد.
مشروح متن پیام ابراهیمی ترکمان به این شرح است:
«جناب آقای دکتر عثمان بابری
رئیس محترم دانشگاه کابل
با سلام و احترام
بار دیگر دست جنایتکاران تروریست و دشمنانِ علم و فرهنگ، جوانان آینده ساز افغانستان را نشانه رفت و برخی از اساتید و دانشجویانِ شریف افغانستان را به خاک و خون کشید.
این جنایت تروریستی و به شهادت رساندن برخی از نخبگان علمی و دانشگاهی کشور دوست و برادر افغانستان، نشانه بزدلی و حقارت جنایتکارانی است که صلح و ثبات در افغانستان را نشانه رفته و مرتکب چنین جنایات ناجوانمردانه ای بر ضد ملت مظلوم و استوار افغانستان می شوند.
اینجانب با اندوه فراوان ضمن محکوم نمودن حادثه تروریستی دانشگاه کابل، مراتب تسلیت عمیق خویش را به دولت و ملت شریف افغانستان، اهالی علم و فرهنگ و جنابعالی اعلام نموده و از درگاه ایزد منان تسلای خاطر بازماندگان را مسئلت می نمایم.
در آخر با آرزوی شفای عاجل برای مجروحان این رویداد تأثر انگیز و صلحی توام با امنیت کامل در کشور افغانستان، آمادگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی را برای تقویت هر چه بیشتر همکاریهای علمی فرهنگی دو کشور اعلام می کنم.»

1399/08/15
12:50:58
5.0 / 5
913
تگهای خبر: دانشگاه , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
جاویدانی