تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ادبی فصل همدلی تا ۳۰ آبان

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ادبی فصل همدلی تا ۳۰ آبان

ناصر امین زاده رئیس فرهنگسرای اندیشه اظهار داشت: مهلت ارسال آثار به جشنواره فصل همدلی به علت استقبال اهالی هنر و درخواست شركت كنندگان تا آخر آبان ماه تمدید گردید.


ناصر امین زاده، رئیس فرهنگسرای اندیشه در مورد روند برگزاری جشنواره ادبی فصل همدلی، اظهار داشت: این جشنواره طی دو ماه گذشته با نگاهی به عناوین صلح و آرامش، فرشته های زمینی (یاریگران- مدافعان و ایثارگران سلامت)، پایداری و صبر، امید- خودباوری و شکوفایی، اخلاق، معنویت، نیایش و عظمت خالق در دو بخش شعر (کلاسیک، نو، ترانه) و داستان (داستان کوتاه، داستانک، خاطره، دلنوشته و وقایع نگاری تاریخی-ادبی دوران کرونا) در حال برگزاری است.
وی با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار به جشنواره به درخواست متقاضیان شرکت کننده و همینطور شکل گیری موج سوم کرونا تمدید شده است، اظهار نمود: بر این اساس علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خویش را از سراسر ایران تا ۳۰ آبان ماه، با قید مشخصات کامل، شامل نام و نام خانوادگی، سال تولد، کد ملی، میزان تحصیلات و رشته تحصیلی، آدرس محل سکونت به همراه کد پستی، شماره تماس و نشانی به پست الکترونیک put.andisheh@gmail.com یا به نشانی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان شهید نیاکی(اندیشه) فرهنگسرای اندیشه ارسال نمایند.
مدیر فرهنگی هنری منطقه ۷ اضافه کرد: مجتبی رحماندوست دبیر علمی جشنواره، سعید بیابانکی دبیر بخش شعر و قاسم علی فراست هم دبیری بخش داستان این جشنواره را برعهده دارند.
رئیس فرهنگسرای اندیشه، خاطرنشان کرد: همینطور آقایان محمدعلی بهمنی، عبدالجبار کاکایی و محمدمهدی سیار هیأت داوران بخش شعر این جشنواره و همینطور آقایان محمدرضا بایرامی، مجید قیصری و شهریار عباسی هم هیأت داوران بخش داستان نویسی را می سازند.

1399/08/20
12:19:48
5.0 / 5
1149
تگهای خبر: جشنواره , سلامت , شركت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
جاویدانی