مدیركل تبلیغات اسلامی فارس:

تحقق سبك زندگی قرآنی احتیاج به حضور عالمانه بانوان دارد

تحقق سبك زندگی قرآنی احتیاج به حضور عالمانه بانوان دارد

فارس مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس ضمن اشاره به تشکیل هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی در این استان، تصریح کرد که برای تحقق سبک زندگی قرآنی، نیازمند حضور عالمانه بانوان در سطوح مختلف جامعه هستیم.


حجت الاسلام محمدصادق مهرابی دوشنبه ۱۵ دی در اولین نشست هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی، ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این هیئت و انتخاب نیروهای توانمند، صاحب فکر و صاحب نظر و با تجربه در عرصه فعالیتهای قرآنی، به بیان نکاتی در اینباره پرداخت.
او تبلیغات اسلامی را خانه جامعه قرآنی دانست و هدف از تشکیل هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی را حضور عالمانه و مؤثر بانوان در حوزه های مختلف قرآن و عترت برای تحقق سبک زندگی قرآنی دانست و بر تحقق این موارد تاکید کرد.
مهرابی بیان نمود: بانوان قرآنی بعنوان مؤثرترین افراد جامعه محسوب می شوند بنابراین باید حوزه های فعالیت ایشان توسط هیئتی با تجربه و کارآمد تحت رصد قرار گرفته تا صدمه هایی این حوزه شناخته شده و از ظرفیت های موجود در جهت پیشبرد جامعه قرآنی و ارتقای سطح زندگی قرآنی جامعه بهره برد.
او اظهار داشت: امیدوار هستیم که با تشکیل این هیئت در استان برنامه های قرآنی جامعه بانوان استان هدف دارتر و مؤثرتر از قبل شکل گیرند و بانوان که نقش آفرین خانواده و جامعه هستند بتوانند بهتر از پیش از این برنامه ها بهره مند شوند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس همینطور بر سه اصل سیاست گذاری، برنامه ریزی و ارزیابی برای هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی تاکید کرد و خواهان توجه به این مقوله ها شد.
برپایه این گزارش، اولین نشست رسمی و حضوری هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی استان فارس با طرح مباحثی درباره تعیین رئیس و نایب رییس و دبیر این هیئت همراه بود که به انتخاب زهرا کسرایی بعنوان رئیس و نرجس معمارپور بعنوان نایب رییس و زهره معارف بعنوان دبیر منجر گردید.
منبع:

0.0 / 5
978
1399/10/16
11:44:00
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
جاویدانی