رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم:

تأسیس دفتر تبلیغات اسلامی یكی از حسنات امام راحل است

تأسیس دفتر تبلیغات اسلامی یكی از حسنات امام راحل است

به گزارش جاویدانی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اعلان اینکه یکی از حسنات امام راحل تأسیس دفتر تبلیغات اسلامی است، اظهار داشت: این دفتر به نفس و حمایت های ایشان تأسیس شد.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی در آیین تکریم و معارفه معاون منابع انسانی و پشتیبانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی این دفتر با عرض تبریک به مناسبت میلاد حضرت صدیقه طاهره(س) با اشاره به روایت رسول اکرم(ص) اظهار نمود: در روایتی آمده است که اگر علم در قالب انسان متجسم شود، می شود امیرالمومنین(ع)، اگر بنا بود که فضیلت در قالب یک جسد قابل رؤیت باشد، می شود امام حسن(ع) و اگر بخشندگی و سخاوت در قالب یک انسان متجسم گردد، می شود امام حسین(ع) و هر آنچه خوبی و حسن است و قرار بود هیأت پیدا کند و قابل رؤیت شود، حضرت فاطمه(س) است و دخترم فاطمه بهترین اهل زمین از باب وجودی، شرف و کرامت است.
وی اظهار داشت: خداوند متعال ان شاءالله این انتصابات و جابجایی ها که در این روز شریف واقع شد، مبارک بداند و حضرت صدیقه طاهره(س) حامی، ناظر و دعاگوی فرزندان نسبی و یا معنوی خود باشد.
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اعلان اینکه باید از امیر قافله عشق، امام راحل(ره) که این موج عظیم و حرکت انسانی عظیم را رقم زد، یاد نماییم، اشاره کرد: خداوند چه نعمت بزرگی به ما عطا کرد، آن هم درک محضر و سخن امام بود و خداوند، استاد بنده آیت الله جوادی آملی را که بارها به بنده فرمودند"هر قدم خیری در این جمهوری اسلامی برداشته می شود، اول در نامه عمل امام راحل و شهدا می نویسند و بعد در نامه عمل آن شخص و گروه و یا مجموعه نوشته می شود".
وی ادامه داد: یکی از حسنات امام راحل، تأسیس دفتر تبلیغات اسلامی است که به نفس و حمایت های ایشان دفتر مذکور تأسیس شد و اگر این دفتر می درخشد و کارهای خوبی انجام داده که ثمره آن، همین نمایشگاه دستاوردهای ۱۰ ساله اخیر دفتر بود، محصول تلاش و زحمات همه، همچون گذشتگان ما است و از نام و یاد آنها به نیکی یاد می نماییم.
حجت الاسلام واعظی اظهار نمود: از حجت الاسلام والمسلمین رجایی «معاون سابق منابع انسانی و پشتیبانی دفتر تبلیغات اسلامی» تشکر و تقدیر خاصی دارم که بعد از ۳۰ سال خدمت خالصانه حالا بازنشسته شدند و بنده به پاکدستی و خلوص ایشان ایمان داشتم و در دوره مدیریت ایشان راحت سر به بالین می گذاشتم و گفتنی است که حتی در آنچه که اختیار داشت، از بنده استعلام می کرد.
وی اظهار داشت: تقریباً در همه جای دفتر از این نعمت بزرگِ حضور افراد عالم و متخصص برخوردار هستیم و خداوند بر من منت گذاشت و در این سالیانی که مسئولیت داشتم، دوستان دست به دست و همراه شدند که همگی اهل فضل، علم و کار هستند و همه برای ابدیت کار می نماییم.
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اعلان اینکه از حجت الاسلام والمسلمین مخدوم که حال و هوای این جلسه را به سمت شهدا بردند، یک تشکر ویژه دارم، اشاره کرد: از همه دوستانی که در مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی فعالیت می نمایند و آبروی دفتر تبلیغات اسلامی هستند و کوشش های خوبی دراین زمینه صورت گرفته، سپاسگذارم.
وی ادامه داد: همین طور از حجت الاسلام والمسلمین ثنایی تشکر خاصی می کنم که همیشه همراه بودند و مجاهدت هایی کردند که مدیون این زحمات هستم و از حجت الاسلام والمسلمین اصغری نیز که بیش از ۱۰ سال ایشان را می شناسم و مسئولیت های بخش پاسخگویی تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤلات دینی را عهده دار بودند و عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) هستند و امیدوارم این مودت، وحدت و برادری که در مجموعه شاهد آن هستم، ادامه دار باشد.
حجت الاسلام واعظی با اشاره به اینکه در دفتر تبلیغات اسلامی، منطق حاکم است، اشاره کرد: از حمایت های خاص هیأت امناء دفتر، مخصوصاً حجت الاسلام والمسلمین جعفری گیلانی که واقعا اهتمام جدی دارند، خیلی تشکر می کنم و ان شاءالله خداوند توفیق خدمت به دین را از بنده و شما نگیرد و عاقبت بخیر شویم.
منبع:

1399/11/17
13:52:17
0.0 / 5
962
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
جاویدانی