مسئول بسیج سازندگی استان مركزی خبر داد؛

ارائه بیش از ۱۰ هزار نفر روز خدمت بسیج سازندگی مركزی در نوروز۱۴۰۰

ارائه بیش از ۱۰ هزار نفر روز خدمت بسیج سازندگی مركزی در نوروز۱۴۰۰

جاویدانی: مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی اظهار داشت: پیش بینی می شود تا اختتام نوروز امسال بیش از یک هزار و 200 جهادگر با ارائه بیش از 10 هزار نفر روز خدمت در مناطق محروم فعالیت داشته باشند.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، امید محترمی در جمع جهادگران بسیج سازندگی اراک اظهار نمود: استقبال جوانان از اردوهای جهادی در استان مرکزی بسیار چشم گیر بود و جهادگران بسیجی سهم به سزایی در امید آفرینی در جامعه دارند و با حضور خود در مناطق محروم و کم برخوردار سبب دلگرمی مردم می شوند.
وی افزود: نوروز سال ۱۴۰۰ جهادگران بسیج سازندگی در ابعاد مختلفی خدمت رسانی خود به ولی نعمتان را انجام می دهند که کارهای سازندگی و عمرانی، مقابله با بیماری کرونا، ایفای نقش در طرح جهادی و سلامت شهید حاج قاسم سلیمانی، کشاورزی و دام و طیور و محرومیت زدایی در همه ابعاد همچون کارهای جهادگران بسیجی است.
۲۵ مسکن محرومان توسط ۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی ساخته می شود
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی اظهار داشت: بیش از ۸۰ گروه جهادی بسیج سازندگی در روزهای نوروز سال ۱۴۰۰ که عمدتا از دانشجویان و طلبه های بسیجی هستند در سراسر استان برای ساخت ۲۵ منزل محرومین خدمت رسانی می کنند.
محترمی بیان کرد: ۲ گروه جهادی در منطقه سی سخت و ۲ گروه جهادی در منطقه زابل خدمات ارائه می دهند و بیش از ۷۰۰ گروه جهادی در سطح استان در قالب قرارگاه کمک مومنانه و طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی خدمت رسانی می کنند که تا حالا بیش از ۱۳۱ میلیارد تومان خدمات در قالب کمک های مومنانه ارائه شده است.
وی اضافه کرد: یکی از عرصه های دیگری که جهادگران بسیج سازندگی مشغول خدمت رسانی هستند بهداشت دام و طیور است که در سراسر استان بیش از ۱۲ گروه جهادی متخصص در این قالب خدمت رسانی می کنند.
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی اشاره کرد: پیش بینی می شود تا اختتام نوروز سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۲۰۰ جهادگر با ارائه بیش از ۱۰ هزار نفر روز خدمت در مناطق محروم فعالیت داشته باشند و این یک افتخار بزرگ در کارنامه جهادگران بسیج سازندگی است.

1400/01/12
13:54:07
0.0 / 5
976
تگهای خبر: خدمات , زندگی , سلامت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
جاویدانی