جانشین فرمانده سپاه روح الله:

بیشتر از ۸۰ گروه جهادی در روزهای نوروز در استان مركزی فعالیت می نمایند

بیشتر از ۸۰ گروه جهادی در روزهای نوروز در استان مركزی فعالیت می نمایند

جاویدانی: جانشین فرمانده سپاه روح الله اظهار داشت: بیشتر از ۸۰ گروه جهادی در مناطق مختلف استان مرکزی برای ساخت و ساز منازل مسکونی ولی نعمتان انقلاب مشغول خدمت رسانی هستند.به گزارش جاویدانی به نقل از روابط عمومی سپاه روح الله محمدرضا عسگری عصر امروز در بازدید از اردوهای جهادی نوروزی در اراک و در جمع جهادگران بسیج سازندگی استان مرکزی اظهار نمود: خوشبختانه امروز به برکت فرهنگ دینی و انقلابی ملت ایران اردوهای جهادی در کشور جایگاه قابل قبولی دارند که نمونه آن استقبال خوب نسل جوان جامعه از این اردوها است.
وی اضافه کرد: اردوهای جهادی به جوانان کمک می نماید تا بتوانند با کمک سبک زندگی جهادی و انقلابی به اهداف والای اسلام ناب محمدی دست یابند و خویش را به بلندترین قله های پیشرفت و تعالی برسانند.
جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان نمود: یکی از مهم ترین ثمره های برگزاری اردوهای جهادی خدمت رسانی بی منت به مردم و ولی نعمتان انقلاب است که البته صدها ثمره دیگر در کنار اردوهای جهادی توسط جوانان جاری می شود.
عسگری افزود: اینکه جوانان و نوجوانان با روحیه جهادی و انقلابی وارد یک روستای محروم می شوند این خود صدها برکات دارد و در واقع با حضور خود، مردم آن منطقه را به ارزش های اسلامی و انقلابی دعوت می کنند و این مصداق آیه قرآن است که می فرماید؛ مؤمن باید با عمل خود مردم را به ایمان و عمل صالح دعوت کند.
جامعه احتیاج به گسترش روحیه جهادی و کادرسازی برای گام دوم انقلاب دارد
وی افزود: امروز آن چیزی که جامعه به آن نیاز دارد گسترش روحیه جهادی برای تربیت و کادر سازی گام دوم انقلاب است و مأموریت بزرگ جهادگران بسیجی باید این مساله باشد.
جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان نمود: اردوهای جهادی فرصت بسیار خوبی به جوانان می دهد که در کنار خدمت رسانی به مردم ظرفیت ها و استعدادهای درونی خودشان را به فعلیت برسانند، تجربه کسب کنند و با پیچ و خم زندگی آشنا گردند.
عسگری اظهار داشت: اردوهای جهادی زمینه بسیار خوبی برای رسیدن جوانان به اهداف عالی انقلاب است و جهادگران با مجاهدت خالصانه خود کارآمدی نظام اسلامی را به رخ می کشانند.
وی اضافه کرد: ایام نوروز فرصتی برای جوانان استان مرکزی بوجود آمد تا بتوانند از این طریق علاوه بر اینکه از ابعاد برکات اردوهای جهادی بهره ببرند و دیگران را بهره مند کنند این عبادت بزرگ را هم انجام بدهند چونکه به تعبیر حضرت امام (ره) بزرگترین عبادت خدمت به محرومین است.
بیش از ۸۰ گروه جهادی در روزهای نوروز در استان مرکزی فعالیت می کنند
جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار نمود: خوشبختانه در روزهای نوروز بسیجیان و جهادگران استقبال قابل ملاحظه ای از اردوهای جهادی داشتند و بیشتر از ۸۰ گروه جهادی در گوشه به گوشه استان برای ساخت و ساز منزل ولی نعمتان انقلاب مشغول خدمت رسانی هستند.
عسگری خاطرنشان کرد: مبارزه با بیماری کرونا توسط جهادگران و بسیجیان با قوت ادامه دارد که بیشتر از ۷۰۰ گروه جهادی در چارچوب قرارگاه کمک مؤمنانه و طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی به مردم خدمت می کنند.
وی تصریح کرد: همینطور گروه های جهادی بسیج سازندگی در مناطق دیگر کشور همچون سی سخت و زابل در ابعاد مختلفی به مردم خدمات عرضه می کنند تا از این طریق بتوانند بخشی از مشکلات آنها را برطرف سازند.


منبع:

1400/01/13
15:58:23
0.0 / 5
947
تگهای خبر: خدمات , زندگی , سلامت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
جاویدانی