برای انتخاب برترین جوانان نویسنده و پژوهشگر

دومین دوره جایزه ملی كتاب سال جوانان فراخوان داد

دومین دوره جایزه ملی كتاب سال جوانان فراخوان داد

به گزارش جاویدانی دبیرخانه دومین دوره جایزه ملی کتاب سال جوانان ایران  فراخوان این دوره را منتشر نمود.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی جایزه کتاب سال جوانان، این جایزه که به تلاش کانون فرهنگ و اندیشه ایرانی ها و با آرمان نکوداشت و تشویق برترین پدیدآورندگان نوقلم ایران زمین پایه گذاری شده است، بعنوان یکی از مهم ترین رویدادهای فرهنگی نیمه نخست سال 1400 در حوزه کتاب، پذیرای آثار برتر دانشوران جوان کشور است و در مرداد ماه سالجاری هم فرجام خواهد یافت.
بر همین اساس، دبیرخانه کتاب سال جوانان از جوانان مولف، مترجم، مصحح و همینطور ناشران کشور می خواهد تا کتاب های پیشنهادی خویش را با شرایط زیر به این دوره از جایزه معرفی کنند.
تنها آثار پدیدآورندگان جوان زیر 29 سال؛ متولدین سال 1369 و بالاتر پذیرفته می شود. (بر پایه استاندارد جهانی و تعریف پذیرفته شده یونسکو، بازه سنی 15 تا 29 سال، دوران جوانی شناخته می شود.)
داوری آثار، در برگیرنده همه موضوعات رده بندی دیویی و حوزه کودک و نوجوان است. اما کتاب های کمک آموزشی پذیرفته نمی شوند.
کتاب هایی که دارای چند پدیدآورنده هستند، هنگامی در فرایند داوری قرار می گیرند که حداقل یک پدیدآور جوان داشته باشند.
کتاب ها باید در بازه زمانی شروع سال 1398 تا آخر سال 1399 و برای اولین بار به چاپ رسیده باشند.
پذیرش پیشنهادها بعد از ثبت نام از جانب پدیدآور (حقیقی) یا ناشر (حقوقی) در تارنمای رسمی جایزه کتاب سال جوانان با نشانی ketabjavanan.ir و در ادامه با فرستادن دو نسخه از کتاب به همراه تصویر اسناد هویتی جوان صاحب اثر انجام می گیرد.
مهلت ثبت نام تا آخر خرداد ماه 1400 در نظر گرفته شده است.
لازم به ذکر است، دومین دوره جایزه ملی کتاب سال جوانان با همکاری معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار می گردد.
شرکت کنندگان باید بعد از ثبت نام، آثار خویش را به دبیرخانه کتاب سال جوانان به نشانی تهران، پل کالج، ابتدای خیابان حافظ، خیابان بامشاد، شماره 2، واحد 1، کد پستی: 1599617711 بفرستند.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت جایزه کتاب سال جوانان به نشانی ketabjavanan.ir رجوع کنند یا با شماره تلفن 88948820 و 09366885899 تماس بگیرند.

1400/02/05
21:05:31
0.0 / 5
935
تگهای خبر: آموزش , استاندارد , حقوق , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
جاویدانی