به مناسبت شب های قدر:

مسابقه خوشنویسی از دعای نادعلی

مسابقه خوشنویسی از دعای نادعلی

به گزارش جاویدانی خانه قرآن منطقه ۷ به مناسبت شبهای قدر مسابقه خوشنویسی ویژه نوجوانان از دعای پرفضیلت نادعلی برگزار می نماید.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، خانه قرآن منطقه ۷ به مناسبت شبهای قدر مسابقه خوشنویسی ویژه نوجوانان از دعای پرفضیلت «نادعلی» برگزار می نماید.
خانه قرآن منطقه ۷ با همکاری مدیریت فرهنگی هنری این منطقه و فرهنگسرای اندیشه، همزمان با شهادت حضرت علی (ع) و شبهای پرفضیلت قدر، ویژه برنامه «پدر مهربان» را ویژه نوجوانان برگزار می نماید.
«پدر مهربان»، مسابقه خوشنویسی ویژه نوجوانان برپایه دعای معروف «نادعلی» است که خواندن آن بسیار سفارش شده است. نوجوانان شرکت کننده می بایست قسمت هایی از این دعا را که شامل عبارت های «نادِ عَلیاً مَظهَرَالعَجائِب»، «بِعَظَمَتِکَ یا اللهُ»، «بِنُبُوَّتِکَ یا مُحَمَّدَ»، «بِوَلایَتِکَ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ»، «یا قَهارُ یا قاهِرَ»، «یا واِلیَ الوَلِیَّ» و « اُفَوَّضُ اَمری اِلیَ اللهِ» است خوشنویسی کرده و و عکسی از آنرا به صورت افقی به شماره ۰۹۱۰۶۹۷۲۹۴۶ واتساپ کنند.
شرکت کنندگان تا آخر ماه رمضان فرصت دارند تصاویر خود از متن خوشنویسی شده را به شماره فوق ارسال نمایند. هم چنین لازم است همراه با عکس ارسالی، نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد خویش را بنویسند. به بهترین آثار جوایز اهدا شده و در نمایشگاه مجازی آثار به معرض نمایش گذاشته می شود.
براساس این گزارش، دعای «نادعلی» یکی از دعاهای زیبا و دلنشینی است که فضیلت های بسیاری را بر آن برشمرده اند. نادعلی شامل دو دعای جداگانه به نام نادعلی صغیر و نادعلی کبیر است که ماهیت مشابهی دارند و مضمون هر دوی آنها آشکار کردن فضایل حضرت علی (ع) است. این دعا مانند شعر است. دعایی نادعلی کبیر در کتاب زادالمعاد و دعای نادعلی صغیر در کتاب بحارالانوار آمده است.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از برنامه های خانه قرآن و نمایشگاه مجازی می توانند به پیج خانه قرآن به آدرس khqoran۷ رجوع کنند.


منبع:

1400/02/13
19:15:35
0.0 / 5
1189
تگهای خبر: شركت , فرهنگ , قرآن , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
جاویدانی