شروع ثبت نام چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن كریم

شروع ثبت نام چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن كریم

به گزارش جاویدانی قم رئیس اداره امور قرآنی اوقاف قم اظهار داشت: ثبت نام جهت شرکت در چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از 13 اردیبهشت به مدت یک ماه شروع شده است.


سید محمد صالح نژاد با اشاره به برگزاری چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم امسال اظهار نمود: ثبت نام جهت شرکت در این مسابقات از 13 اردیبهشت تا 13 خرداد و بوسیله سایت رسمی مسابقات به آدرس http: //www.quraniran.ir انجام می شود.
وی ادامه داد: این مسابقات ویژه برادران و خواهران بالای 18 سال است و در رشته های قرائت، ترتیل، حفظ، اذان، دعاخوانی، تفسیر و مدیحه سرایی قرآن کریم برگزار می شود.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان قم با اعلان اینکه به سبب تک شهرستان بودن قم، مرحله شهرستانی و استانی این مسابقات بصورت همزمان برگزار می گردد اظهار داشت: در نظر داریم مسابقات این مرحله را در بازه زمانی تیر و مرداد برگزار نماییم که شیوه برگزاری باتوجه به شرایط و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا تعیین خواهد شد.
وی افزود: سال قبل 350 نفر از خواهران و برادران قمی در این مسابقات شرکت کردند و در مرحله نهایی و کشوری هم موفقیت های مهمی به دست آوردند.
صالح نژاد عنوان کرد: در چهل و سومین دوره این مسابقات، شرکت کنندگان استان قم در رشته قرائت دو رتبه بین المللی کسب کردند که دستاورد مهمی برای قم بشمار می رود.
منبع:

0.0 / 5
924
1400/02/18
10:21:59
تگهای خبر: شركت , قرآن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
جاویدانی