فراخوان طراحی پوستر ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی

فراخوان طراحی پوستر ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی

به گزارش جاویدانی فراخوان طراحی پوستر ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی توسط کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور منتشر گردید.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، دبیرخانه ستاد اجرایی ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی به منظور بهره مندی از حضور هنرمندان خلاق و طرح های نو، طراحی پوستر این نمایشگاه را با بیان فراخوان عمومی و دعوت از هنرمندان و علاقه مندان به شکل مسابقه برگزار می نماید.
معیارهای اصلی طراحی پوستر نمایشگاه براساس، نوآوری، خلاقیت، زیبایی بصری، پویایی و تکیه برمحور نمادهای اسلامی ایرانی و المان های عاشورایی و محرم است.
شرایط شرکت در این مسابقه برای همه هنرمندان در تمامی سنین آزاد و مجانی بوده و هر هنرمند حداکثر می تواند سه اثر به دبیرخانه تحویل آثار ارائه نماید.
این آثار باید در ابعاد ( ۷۰ * ۵۰ ) باکیفیت ۳۰۰dpi و در چارچوب فایل jpg و Tif آماده و ارسال شود (ارسال هر دو فایل الزامی است). درصورتیکه طرح پیشنهادی از منبع و یا تصویر خاصی الهام و یا استخراج شده باشد، خالق اثر باید در این خصوص توضیحات کامل را ارائه نماید.
استفاده از آرم، نشان، ِالمان و علایم غربی و بیگانه که مغایر با قوانین، ضوابط و عرف کشور جمهوری اسلامی ایران است، ممنوع می باشد.
ارسال مشخصات فردی و هویتی طراح، نام اثر، کد ملی، نشانی و شماره تماس به همراه آثار ارسالی الزامی است.
دبیرخانه نمایشگاه از اثر منتخب در نمایشگاه و اقلام تبلیغاتی استفاده می نماید. بدین منظور تقاضای حضور و شرکت در مسابقه به منزله قبول شرایط فوق از سوی هنرمند خواهد بود.
علاقه مندان برای حضور دراین رقابت از روز یکشنبه (۲ خردادماه) تا روز پنجشنبه (۲۰ خردادماه) فرصت دارند آثار خویش را در چارچوب فرمت اعلامی از راه رجوع حضوری، ارسال بسته پستی به نشانی: تهران، خیابان حافظ، چهارراه کالج، جنب پمپ بنزین، بن بست هلال احمر، پلاک ۶، و یا از راه پست الکترونیک ravabet.mode@gmail.com ارسال نمایند.
منبع:

0.0 / 5
977
1400/03/03
20:47:18
تگهای خبر: زیبایی , شركت , طراحی , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
جاویدانی