مهلت ارسال آثار به همایش كتاب سال حوزه تمدید گردید

مهلت ارسال آثار به همایش كتاب سال حوزه تمدید گردید

قم مهلت ارسال کتاب و رساله های سطح ۴ و دکتری حوزویان به دبیرخانه بیست و سومین همایش کتاب سال حوزه تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰ تمدید گردید.


دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه، با عنایت به این که ورود آثار حوزویان داخل و خارج کشور برای مشارکت در بیست و سومین همایش کتاب سال حوزه همچنان ادامه دارد، مهلت ارسال آثار تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰ تمدید کرد.
همایش کتاب سال حوزه، بعنوان بزرگ ترین رویداد علمی فرهنگی حوزه های علمیه، فعالیت خویش را از سال ۱۳۷۸ شروع کرده است. این همایش اختصاص به حوزویان برادر و خواهر داخل و خارج کشور دارد و لازم است کتاب های ارسالی، برای نخستین بار در سال ۱۳۹۹ به چاپ رسیده باشد. رساله های سطح ۴ (دکتری) حوزویانی که طی سال ۱۳۹۹ در یکی از مراکز علمی پژوهشی حوزوی یا دانشگاهی دفاع شده باشد هم بخش دیگر همایش کتاب سال حوزه است.
بر مبنای آئین نامه این همایش، آثاری پذیرفته می شود که درزمینهٔ علوم اسلامی یا انسانی در رابطه با حوزه دین تألیف، تدوین، تصحیح و تحقیق یا ترجمه شده باشد.
پدیدآورندگان آثار، جهت شرکت در بیست و سومین دوره این همایش تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰ فرصت دارند با رفتن به سامانه اینترنتی همایش به نشانی www.ketabehowzeh.ir نام نویسی کرده و دو نسخه از اثر خویش را به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.
بارگذاری «فایل الکترونیکی آخر نامه» با فرمت word یا pdf و «تصویر صورت جلسه دفاعیه» در هنگام ثبت نام، ضروری می باشد، همینطور عرضه نسخه زبان مبدأ، برای کتاب های ترجمه شده الزامی است.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی همایش به نشانی www.ketabeHowzeh.ir مراجعه نموده یا با تلفن شماره ۰۲۵۳۳۱۳۳۶۰۳ تا ۶۰۵ تماس بگیرند. سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۰۷۰۲۰ هم پاسخگوی سؤالات نویسندگان است.
منبع:

1400/04/05
20:16:49
0.0 / 5
897
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
جاویدانی