سفارش مرجع تقلید به رئیس جمهور منتخب جهت استفاده از جوانان در اداره كشور

سفارش مرجع تقلید به رئیس جمهور منتخب جهت استفاده از جوانان در اداره كشور

قم حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: اولین موضوعی که در کشورمان مورد توجه باشد بهره مندی از ظرفیت عظیم نیروهای پرارزش جوان است و مقام معظم رهبری بر این مورد تاکید نمودند.


آیت الله علوی گرگانی امروز در دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور منتخب، که در دفتر معظم له در قم برگزار شد، با تبریک انتخاب وی به ریاست جمهوری عنوان کرد: ملت ایران امروز، شرایط اقتصادی مناسبی ندارند و امید است در دوره شما مشکلات تا جایی که امکان دارد کاسته و برطرف شود
وی ادامه داد: زید شحام از اصحاب امام صادق(ع) بعنوان استاندار خوزستان انتخاب شد و محضر امام صادق(ع) حضور پیدا کرد، امام(ع) فرمودند از این که شنیدم شما مسئولیت را به دست گرفتید خوشحال شدم، ولی موضوعی که مرا ناراحت کرد می ترسم از عهده این مسئولیت بر نیایید. امید است که با انتخاب شما بتوانید کشور را سرو سامان دهید.
استاد خارج فقه حوزه علمیه با تکیه بر ضرورت بهره مندی از ظرفیت اقشار مختلف جامعه برای رفع مشکلات کشور بیان نمود: مسئولیت بسیار سنگین است و خدا باید به شما کمک نماید، اولین موضوعی که در کشورمان مورد توجه باشد بهره مندی از ظرفیت عظیم نیروهای پرارزش جوان است و مقام معظم رهبری بر این مورد تاکید نمودند.
وی اظهار داشت: مبحث کشاورزی در کشورمان دارای اهمیت زیادی است چون در نظام بشر همه به کشاورزی وابسته هستند و باید مشکلات کشاورزان مورد توجه قرار بگیرد. همینطور طبقات فرهنگیان و تجار هم باید مورد اعتنا باشند.
آیت الله علوی گرگانی تصریح کرد: حُسن عمل شما در قوه قضائیه سبب زنده شدن امیدها شد و عملکرد مناسب تان در قوه قضاییه قابل تقدیر است.1400/04/19
18:47:59
0.0 / 5
775
تگهای خبر: فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
جاویدانی