سالهای بنفش منتشر گردید

سالهای بنفش منتشر گردید

به گزارش جاویدانی سالهای بنفش، کتاب نقد و بررسی ۲۹۲۰ روز عملکرد دولت های یازدهم و دوازدهم در حوزه اقتصاد، توسط انتشارات نورعلم، روانه پیشخوان کتابفروشی ها شد.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، «سال های بنفش»، کتاب نقد و بررسی ۲۹۲۰ روز عملکرد دولت های یازدهم و دوازدهم در حوزه اقتصاد، توسط انتشارات نورعلم، روانه پیشخوان کتابفروشی ها شد.
کتاب مذکور، در دو بخش بررسی عملکرد ۸ ساله دولت روحانی و عرضه راهکار به دولت سیزدهم متمرکز شده است.
سال های بنفش، در ۲۳ فصل و ۵۲۵ صفحه با نگاهی صدمه شناسانه به کندوکاو در چالش های موجود در اقتصاد کلان، بودجه، نظام مالیاتی، امنیت غذایی، خودرو و دیپلماسی اقتصادی و… و. پرداخته است.
در این بررسی صدمه شناسانه، نزدیک به ۱۰۰ اقتصاددان، پژوهشگر اقتصادی و مدیر سابق اجرایی با عرضه آمارهای عملکردی، هشت سال مدیریت دولت تدبیر را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل خود قرار داده اند.
ارائه نقشه راه به دولت سیزدهم، قسمت دیگر و هدف مهم و جذاب این کتاب بوده که در موضوع هایی همچون تنظیم بازار، صندوق های بازنشستگی، پشتیبانی از اقشار صدمه پذیر، معدن، مسکن، ارز، بورس، نفت و گاز، برق، نظام سلامت و بیمه، معیشت کارگران و خصوصی سازی متمرکز شده است.
کتاب سالهای بنفش در شمارگان یک هزار جلد به همت پایگاه خبری، تحلیلی نود اقتصادی، توسط انتشارات نورعلم طراحی، اجرا و تهیه شده است. علاقمندان برای خرید کتاب سالهای بنفش می توانند از راه زیر اقدام نمایند.
نشر نور علم: تهران - انقلاب- خیابان ۱۲ فروردین - پلاک ۲۹۰ - تلفن: ۶۶۴۰۵۸۸۰ و ۶۶۹۵۷۰۲۱
فروشگاه: خیابان ۱۲ فروردین - پلاک ۲۹۰ - کتاب چرتکه و نور علم - ۰۹۱۲۲۰۷۹۸۴۹ - ۶۶۱۷۴۹۱۰
پخش: نشر قلم سینا - انقلاب - ۱۲ فروردین - ساختمان ۲۸۶ - طبقه اول واحد ۴
تلفن: ۶۶۹۵۷۰۲۱ و ۶۶۹۵۷۱۲۰
در صورت عدم دسترسی به کتاب های این انتشارات، از راه تماس با ۰۹۱۲۳۳۳۴۲۲۹ کتاب ها با پست به تمام نقاط ایران ارسال می شود.منبع:

1400/06/17
23:54:45
0.0 / 5
551
تگهای خبر: بازار , خرید , سلامت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
جاویدانی