توسط نشر كتاب هرمز انجام شد؛

چاپ دومین مجموعه داستان یک نویسنده دهه هشتادی

چاپ دومین مجموعه داستان یک نویسنده دهه هشتادی

به گزارش جاویدانی مجموعه داستان نوجوان یکشنبه عصر در خیابان سوم نوشته حسین بازپور توسط نشر کتاب هرمز منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، مجموعه داستان نوجوان «یکشنبه عصر در خیابان سوم» نوشته حسین بازپور اخیرا توسط نشر کتاب هرمز منتشر و راهی بازار نشر شده است.
این کتاب دومین مجموعه داستان حسین بازپور بعنوان یک دهه هشتادی است که می گوید مشکل نویسندگان و شاعران جوانی که در عرصه فرهنگ و ادب فعالیت می نمایند، عدم دسترسی ساده به خبرگزاری ها، رسانه ها و مطبوعات است؛ بخصوص در استان خوزستان که محل زندگی بازپور است، عدم وجود خبرنگاران فرهنگی سبب گمنامی صاحب آثاران و معرفی کتاب های آن هاست.
«یکشنبه عصر در خیابان سوم» ۵ داستان کوتاه را شامل می شود که داستان هایش درباره مسائل و مشکلات نوجوانان هستند. نویسنده کتاب کوشیده علایق و سلائق مختلف و متفاوت نوجوان امروز را، در لابه لای داستان به نمایش بگذارد.
بازپور می گوید: در چندسال اخیر، با طیف های مختلفی از نوجوانان و دغدغه هایشان آشنا شدم و تلاش کردم پر رنگ ترین آنها را در داستان به صورت غیرمستقیم، بیان کنم. خودم نوجوان هستم و معتقدم شناخت نوجوان امروز، کار آسانی نیست، و بعد از سال ها ارتباط با طیف های گوناگونی از نوجوانان، می شود به شناختی نسبی دست پیدا کرد. مسائل اخلاقی از مهم ترین مسائلی هستند که تمایل دارم همیشه در داستان هایم به آنها بپردازم.
این کتاب با ۱۱۰ صفحه، شمارگان ۵۰۰ نسخه و قیمت ۳۵ هزار تومان انتشار یافته است.

1400/07/09
11:47:53
0.0 / 5
313
تگهای خبر: بازار , زندگی , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
جاویدانی