تجلیل از دو شخصیت قرآنی بین المللی در آیین اختتامیه چهاردهمین دوره از مسابقات مدهامتان

تجلیل از دو شخصیت قرآنی بین المللی در آیین اختتامیه چهاردهمین دوره از مسابقات مدهامتان

به گزارش جاویدانی در چهاردهمین دوره از مسابقات قرآنی مدهامتان در مشهد مقدس اظهار داشت: در جریان اختتامیه این دوره از دو شخصیت قرآنی بین المللی تجلیل می شود.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، «محمد ابدالی تکلو» در گفت و گو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)، با اشاره به برگزاری چهاردهمین دوره از مسابقات قرآنی مدهامتان به میزبانی مشهد مقدس اظهار نمود: بعد از گذشت دوسال شرایط کرونائی، چهاردهمین دوره مسابقات مدهامتان بعنوان نخستین برنامه قرآنی ستاد فهما به شمار می آید که در سطح ملی و بصورت حضوری برگزار می گردد.
دبیر اجرائی چهاردهمین دوره از مسابقات قرآنی مدهامتان با تاکید بر این که مسابقات با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار می شود، اظهار داشت: همچون خاصیت های این دوره از مسابقات مدهامتان این است که هر ۱۲ هزار نفر شرکت کننده عضو در کانون ها بودند؛ این در حالیست که در دوره های قبل آمار قابل توجهی از شرکت کنندگان را داشتیم که عضو در کانون نبودند.
وی افزود: شرکت کنندگان در سامانه بچه های مسجد ثبت نام و قرائت خودرا در رشته های مختلف در سامانه به ثبت رساندند، نهایتاً با نظر هیات داوران از میان این افراد ۱۰۰ نفر به مرحله نهایی رسیدند.
ابدالی تکلو در بخش دیگری از مباحث خود اضافه کرد: در جریان برگزاری اختتامیه مسابقات از دو چهره قرآنی بین المللی تقدیر می شود.
آیین افتتاحیه چهاردهمین دوره از مسابقات مدهامتان ۲۷ و اختتامیه ۲۹ مهر ماه در مشهد مقدس برگزار می گردد.
منبع:

1400/07/25
08:21:05
0.0 / 5
3388
تگهای خبر: شركت , قرآن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
جاویدانی