اسلام هراسی کتابی برای شرح تفکرات ضد اسلامی در آلمان

اسلام هراسی کتابی برای شرح تفکرات ضد اسلامی در آلمان

به گزارش جاویدانی کتاب «اسلام هراسی» از تازه های نشر در آلمان به زبان انگلیسی است که در سال ۲۰۲۱ برای شرح تاثیر تفکرات ضد اسلامی انتشار یافته است.


به گزارش جاویدانی به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، به نقل از ایکنا؛ برپایه گزارش رایزنی فرهنگی کشورمان در آلمان، بحث بر سر اعتقادات مذهبی بخصوص باورهای اسلامی به یک مبحث جدی در کشورهای اروپایی تبدیل گشته است. هم اکنون، رسانه ها و شبکه های اجتماعی، مملو از کلیشه ها و اطلاعات نادرست درباره بعضی از ادیان بخصوص اسلام است.
حتی گروههای راست افراطی در اروپا تلاش می کنند تا ذهن کودکان و نوجوانان را هم تحت تاثیر خود قرار دهند و در این راه از هر روشی استفاده می نمایند. در مقابل مسلمانان هم تلاش می کنند به تمام گروههای سنی در اروپا نشان دهند که تا چه اندازه اسلام هراسی سبب نفاق در این قاره خواهد شد.
«صفیه صالح» (Safia Saleh) همچون نویسندگانی است که با انتشار کتاب «اسلام هراسی» در سال ۲۰۲۱ کوشش کرد که دید نوجوانان و خانواده های آنان را نسبت به اسلام هراسی در جامعه اروپا باز کند. این کتاب که اخیرا وارد آلمان شده است به خوبی نشان داده است که گسترش تفکرات ضداسلامی در اروپا در بین نوجوانان می تواند چه عواقبی در بر داشته باشد.
این کتاب ۳۲ صفحه دارد و به زبان انگلیسی به رشته تحریر درآمده و در سایت «آمازون»، بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی کتاب در جهان معرفی شده است.1400/08/16
13:13:01
0.0 / 5
523
تگهای خبر: اینترنت , فرهنگ , فروش , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
جاویدانی