توسط انتشارات به نشر؛

خوشبختی های خانواده خوشبخت برای کودکان منتشر گردید

خوشبختی های خانواده خوشبخت برای کودکان منتشر گردید

جاویدانی: کتاب خوشبختی های خانواده خوشبخت نوشته سپیده خلیلی توسط انتشارات به نشر منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش جاویدانی به نقل از روابط عمومی انتشارات به نشر، کتاب «خوشبختی های خانواده خوشبخت» نوشته سپیده خلیلی اخیرا توسط انتشارات به نشر منتشر و راهی بازار نشر شده است.
سپیده خلیلی مولف این کتاب، نویسنده، مترجم و روزنامه نگار سال ۱۳۳۸ در شمیران به دنیا آمد و از سال ۱۳۶۸ فعالیت خویش را در عرصه نویسندگی و ترجمه شروع کرد. او دارای مدرک دکترا در رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه براون شوایگ آلمان، عضو انجمن روانشناسان کودک ایران عضو شورای دفتر تالیف کتب درسی، کارشناس کتاب های خارجی کتابخانه ملی کودک و نوجوان است و در کارنامه خود بیشتر از ۱۵۰ عنوان کتاب برای مخاطبان خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسالان در زمینه تالیف و ترجمه دارد که جوایز جشنواره های کتاب کانون پرورش فکری کودکان، جشنواره مطبوعات کودک، دوچرخه طلایی و... را کسب کرده است.
«قصه های شب»، «سفرهای گالیور»، «ماجراهای وروجک و سگ مرموز»، «مثل هیچکس»، «امیل و سه پسر دوقلو»، «۱۵۰ نکته برای خواب راحت» ازجمله آثار سپیده خلیلی هستند. کتاب «قصه های مهربانی» و مجموعه ۵جلدی «داستان های نوید و ندا» هم از خلیلی توسط به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) انتشار یافته اند.
کتاب «خوشبختی های خانواده خوشبخت» ماجراهای فرزندان یک خانواده است که هربار با یک مسئله مواجه می شوند و شیوه برخورد با آن مشکل و حل آنرا به صورت ضمنی آموزش می بینند. در انتهای هر قصه پرسش هایی مطرح می شود که ذهن مخاطبان را فعال می کند و از راه قراردادن مخاطب به جای شخصیت داستان کودکان را به تفکر و تامل وا می دارد و همینطور صفحه ایی برای درج پاسخ توسط کودک پیشبینی شده است.
هدف این کتاب، آموزش مهارت های زندگی است و در چارچوب مجموعه کتاب های پروانه ویژه گروه سنی ب و ج انتشار یافته است. در این کتاب کودکان با مسائلی چون دوست یابی، اهمیت کار گروهی و... آشنا می شوند. تصویرگری این کتاب هم توسط سمیه صالح شوشتری انجام شده است.
این کتاب با ۴۰ صفحه، شمارگان ۲ هزار نسخه و قیمت ۲۵ هزار تومان انتشار یافته است.

1400/09/14
12:27:07
0.0 / 5
350
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
جاویدانی