آیت الله نوری همدانی دوز سوم واکسن کرونا را دریافت کرد

آیت الله نوری همدانی دوز سوم واکسن کرونا را دریافت کرد

به گزارش جاویدانی قم حضرت آیت الله نوری همدانی پس از تزریق دوز سوم واکسن کرونا اظهار داشت: اگر کسانی نیامدند و کوتاهی کردند و عواقب منفی پیدا کنند آنها در پیش خداوند مسئول هستند هر چند امکان دارد معلوم نباشد اثر مفید واکسن زدن تا چه مدت در بدن می ماند.


حضرت آیت الله نوری همدانی، امروز پس از تزریق دوز سوم واکسن کرونا با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب (سلام الله علیها) از ایثارگری های کادر درمان در روزهای کرونا تقدیر نموده و اضافه کرد: مدافعان سلامت که واقعاً زحمت فراوان کشیدند و در این راه با فداکاری و تقدیم شهید از سلامت جامعه و جان مردم مواظبت نمودند که زبان از بیان این زحمت قاصر است ان شاء الله خداوند به همه آنها توفیق و سلامتی عنایت فرمایید.
این مرجع تقلید در ادامه به اهمیت جایگاه سلامت در جامعه اشاره نموده و اظهار داشت: یکی از ضروریات هر جامعه ای حیات مردم و حفظ حیات و سلامتی می باشد، چون که خداوند متعال حیات را دوست دارد و برای حیات انسان ها بسیار ارزش قائل شده است. در اسلام برای حیات و سلامتی جان آدمی احکام و دستوراتی فراوانی وضع شده است که نشان از اهمیت این مورد می باشد.
آیت االله نوری همدانی یکی از اقدامات مهم وزارت بهداشت را واکسیناسیون همگانی بیان نمود و تصریح کرد: اگر پزشکان و متخصصان حاذق، متدین و متخصص تشخیص دهند لازم است که واکسیناسیون همگانی صورت گیرد و باید تا برطرف شدن کامل این ویروس منحوس با جدیت پیگیری شود.
وی بیان نمود: بنده معتقدم به این که بر همه واکسن زدن لازم است به خاطر این که تشخیص اطباء و متخصصان این امر را تایید نموده اند. اگر کسانی نیامدند و کوتاهی کردند و عواقب منفی پیدا کنند آنها در پیش خداوند مسئول هستند هر چند امکان دارد معلوم نباشد اثر مفید واکسن زدن تا چه مدت در بدن می ماند.
منبع:

1400/09/20
15:50:18
0.0 / 5
351
تگهای خبر: سلامت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
جاویدانی