شروع به کار درگاه ارزی شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام

شروع به کار درگاه ارزی شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام

به گزارش جاویدانی در جهت توسعه فرایند تبادلات مالی میان دانشگاه های عضو شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام، درگاه ارزی این سازمان بین المللی علمی و فناوری شروع به کار کرد.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، با افتتاح این درگاه ارزی، تبادلات مالی دانشگاه های عضو شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام همانند تسویه حق عضویت دانشگاه ها، شهریه دانشجویان خارجی، هزینه دوره ها و پروژه های علمی مشترک و... تسهیل خواهد شد.
الان در فضای محدودیت های ناشی از همه گیری بیماری کرونا بیشتر از ۳۰ میلیون دانشجوی مجازی در دانشگاه های عضو شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام تحصیل می کنند که امید می رود با اتخاذ رویکرد توسعه محور در بهره گیری از ظرفیت های آموزش مجازی و عرضه خدمات نوین نظیر درگاه ارزی تبادلات مالی، ارتباطات علمی و دانشگاهی جهان اسلام تقویت شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام، شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام یکی از شبکه های کمیته دائمی همکاریهای علمی و فناوری کشورهای عضو سازمان همکاریهای اسلامی کامستک می باشد که میزبانی از آن با جمهوری اسلامی ایران است. این شبکه پایگاهی مهم و غنی برای تقویت و توسعه آموزش عالی همگانی در بستر مجازی فناوری اطلاعات به حساب می آید که باهدف تحقق عدالت در عرصه دانش و اندیشه و تعمیق و تثبیت آموخته ها و توانمندسازی آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و مهارتی دانشجویان، اساتید، دانشگاه ها و نخبگان جهان اسلام فعالیت می کند.
منبع:

1400/09/22
23:36:41
0.0 / 5
372
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دانشگاه , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
جاویدانی