خالدی خبر داد؛

تقدیر از محتواهای در رابطه با یوم الله ۲۲ بهمن

تقدیر از محتواهای در رابطه با یوم الله ۲۲ بهمن

معاون امور محتوایی مرکز فضای مجازی اظهار داشت: صاحبان محتواهای در رابطه با مبحث یوم الله 22 بهمن تنها با یک هشتگ می توانند در رویداد انقلاب اسلامی، کارآمدی و امید به آینده شرکت نمایند.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، کارگروه رسانه و فضای مجازی ستاد بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن از برترین تولیدات و انتشار محتوا در فضای مجازی با مبحث «انقلاب اسلامی، کارآمدی و امید به آینده» تقدیر می نماید.
قاسم خالدی معاون امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی با بیان این خبر اظهار داشت: صاحبان محتواهای در رابطه با مبحث یوم الله ۲۲ بهمن می توانند با هشتگ های جشن ملی ۱۴۰۰، پرچم افتخار و ایران قوی در این رویداد شرکت نمایند.
وی ضمن اشاره به این که انقلاب ۱۳۵۷ بزرگترین دستاورد تاریخی ملت ایران است و هر ساله جشن ملی ایرانی ها در همین روز با نام و یاد امام خمینی (ره) شهدای انقلاب اسلامی برگزار می شود، بر نقش بسترهای مختلف نشر در زنده نگاه داشتن پیام انقلاب اسلامی به جهانیان تاکید نمود.
خالدی اضافه کرد: در این رویداد علاوه بر تقدیر از آثار برتر شرکت کننده، از سامانه ها، سکوها، رسانه ها و همینطور بسترهای نشری که فعالیت موثرتری در انتشار محتواهایی با هشتگ های مشخص شده داشته باشند، تقدیر مادی و معنوی می شود.
وی اظهار داشت: علاقمندان جهت شرکت در این رویداد احتیاج به ثبت نام رسمی ندارند و آثار آنان با هشتگ های مورد اشاره از راه سیستم داده کاوی در بسترهای مختلف شناسایی شده و در روند داوری قرار می گیرند.
رویداد تولید و نشر محتوای «انقلاب اسلامی، کارآمدی و امید به آینده» توسط معاونت امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی و با همکاری مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت فضای مجازی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و با مشارکت اعضای کارگروه رسانه و فضای مجازی ستاد بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن برگزار می گردد.
علاقه مندان به شرکت در این رویداد لازم است از ۲۰ تا ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ آثار خویش را با هشتگ های یاد شده در فضای مجازی منتشر کنند.

1400/11/20
22:25:48
0.0 / 5
305
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
جاویدانی