در روز سوم برگزاری؛

اسلام و چالش های دوره مدرن در نمایشگاه کتاب رونمایی گردید

اسلام و چالش های دوره مدرن در نمایشگاه کتاب رونمایی گردید

کتاب اسلام و چالش های دوره مدرن نوشته مارکوس فیدلر و ترجمه حجت السلام محمد مهدی ایمانی پور امروز جمعه23 اردیبهشت در سرای ملل نمایشگاه کتاب رونمایی گردید.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، رونمایی از کتاب «اسلام و چالش های دوره مدرن» نوشته مارکوس فیدلر و ترجمه حجت الاسلام محمد مهدی ایمانی پور، رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی امروز در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب و در سرای ملل واقع در نیم طبقه شبستان اصلی مصلی امام خمینی (ره) اجرا شد.
حجت الاسلام مهدی ایمانی پور، رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی؛ مهدی اصفهانی، رییس بنیاد مطالعات اسامی در آلمان؛ حجت السلام موحد، مدیرعامل مؤسسه الهدی و حجت السلام ابوالقاسمی، پژوهشگر و استاد دانشگاه در این جلسه حضور داشتند.
این کتاب ۲۲۵ صفحه دارد که شامل پنج فصل است و از مبانی شروع شده و راجع به اصل شریعت مباحثی را مطرح کرده و درباره نقد اسلام و دموکراسی و حقوق انسان صحبت کرده و به ۸۰ سوال پاسخ گفته است.
آئین رونمایی از کتاب «اسلام و چالش های دوره مدرن» امروز جمعه ۲۳ اردیبهشت از ساعت ۱۱ تا ۱۳ پذیرای مخاطبان سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بود.
سرای اهل قلم و سرای ملل همچون بخش هایی هستند که هر روز با یک نشست تخصصی در زمینه کتاب و ادبیات پذیرای مخاطبان در نمایشگاه کتاب هستند.

1401/02/23
23:34:35
0.0 / 5
94
تگهای خبر: حقوق , دانشگاه , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
جاویدانی