برگزاری تور گردشگری مجانی توسط عوامل برنامه تهرانگرد

برگزاری تور گردشگری مجانی توسط عوامل برنامه تهرانگرد

به گزارش جاویدانی برنامه تلویزیونی تهرانگرد با عضویت بیننده های خود در باشگاه مخاطبان مبادرت به برگزاری تورهای مجانی تهران گردی كرده است نخستین تور گردشگری هم روز گذشته با بازدید از جاذبه های ری انجام شد.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، آشنایی بیشتر مردم شهر تهران با جاذبه های گردشگری پایتخت هدفی است كه برنامه تلویزیونی تهرانگرد با معرفی جاذبه های گردشگری میراث فرهنگی، ورزشی و فرهنگی و هنری شهر تهران دنبال می كند.
در این برنامه یك موزه، یك اتفاق فرهنگی و یا هنری، بازدید از جاذبه های گردشگری و طبیعی روستاها و مناطق دیدنی اطراف تهران معرفی می شود در اقدامی جدید هم عوامل این برنامه با همكاری ستاد گردشگری شهر تهران و اداره كل میراث فرهنگی استان تهران مبادرت به برگزاری تور گردشگری ویژه مخاطبان این برنامه كرده اند.
روز گذشته ۵ بهمن ماه برای نخستین بار این تور با همراهی راهنمای گردشگری استان تهران و چند نفر از مخاطبان برای معرفی جاذبه های شهر ری اجرا شد و تهرانگردان به آتشكده ری، چشمه علی، گورستان ابن بابویه رفتند. در این تور گردشگری اعلام گردید كه هر هفته جمعه ها چنین توری با محوریت یكی از جاذبه های گردشگری تهران برگزار می گردد. علاقه مندان هم به صورت مجانی در آن حضور خواهند یافت. برنامه تهرانگرد هر هفته پنج شنبه ها از ساعت ۲۰ به مدت ۲۶ دقیقه در چند آیتم به معرفی جاذبه های تفریحی، گردشگری، ورزشی و فرهنگی می پردازد كه عمده بخش های آن مربوط به معرفی جاذبه های گردشگری و میراث فرهنگی و طبیعی است. این برنامه كاری از گروه تهران و شهروندی شبكه ۵ سیماست كه تكرار آن هم روزهای جمعه ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه پخش می شود.

1397/11/06
23:39:30
5.0 / 5
4470
تگهای خبر: فرهنگ , میراث فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان جاویدانی
جاویدانی