در برنامه جمعه هشتم شهریور ۱۳۹۸

سیم و زر آن ره كه آمده ایم را بررسی می كند، مساله علم در ایران

سیم و زر آن ره كه آمده ایم را بررسی می كند، مساله علم در ایران

به گزارش جاویدانی برنامه سیم و زر رادیو فرهنگ در تازه ترین قسمت خود در گفتگو با اسمعیل خلیلی كتاب آن ره كه آمده ایم را نقد و بررسی می كند.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، برنامه «سیم و زر» رادیو فرهنگ در تازه ترین قسمت خود به نقد و بررسی كتاب «آن ره كه آمده ایم» با عنوان فرعی «درآمدی تحلیلی بر تاریخ و جامعه شناسی مساله علم در ایران» اثر منوچهر آشتیانی، زنده یاد محمدامین قانعی راد و اسمعیل خلیلی می پردازد.
در این برنامه از ساعت ۲۱: ۳۰ جمعه هشتم شهریور ۱۳۹۸ پخش می شود، اسمعیل خلیلی پاسخگوی سوالات محمد آسیابانی (كارشناس برنامه) است.
«آن ره كه آمده ایم» پارسال (۱۳۹۷) با شمارگان هزار نسخه، ۵۷۶ صفحه و بهای ۴۰ هزار تومان توسط پژوهشكده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انتشار یافته است.
محتوای این كتاب از دل نشست هایی استخراج شده كه در پژوهشكده مطالعات فرهنگی و اجتماعی برگزار شده بودند. نشست ها به صورت درس گفتار یا طرح بحث توسّط منوچهر آشتیانی و سپس گفت وگوی شركت كنندگان درباره مبحث هر نشست و پرسش و پاسخ آنان با یكدیگر، برگزار شده و به همین صورت هم استنساخ و بعد از ویرایش برای انتشار تنظیم شده اند. شركت كنندگان در هشت نشستی كه به اثر حاضر منجر شدند، علاوه بر ویراستار اثر (اسمعیل خلیلی) به ترتیب حرف اول نام خانوادگی عبارت بوده اند از حسین ابراهیم آبادی، محمود اسماعیلی نیا، ناصرالدّین علی تقویان، جبّار رحمانی، رضا صمیم، محمّدامین قانعی راد، ناهید كشاورز، رضا ماحوزی، حُسین میرزایی، سیّدمحمود نجاتی حُسینی، حُسین نوری نیا و ماشاالله یوسفی.
برنامه «سیم و زر» هر جمعه از ساعت ۲۱: ۳۰ تا ۲۲، از رادیو فرهنگ با تهیه كنندگی فریده گودرزی و گویندگی فاطمه اسحاق تبار در پوشش فركانسی اف. ام ردیف ۱۰۶ مگاهرتز و ای. ام ردیف ۵۸۵ كیلوهرتز پخش می شود.

1398/06/08
11:00:30
5.0 / 5
4454
تگهای خبر: شركت , فرهنگ , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
جاویدانی