از سوی كانون پرورش فكری كودكان انجام شد

اولید مجموعه ای برای معرفی سبك زندگی ایرانی اسلامی به كودكان

اولید مجموعه ای برای معرفی سبك زندگی ایرانی اسلامی به كودكان

جاویدانی: مجموعه كتاب بیست بیست كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان به معرفی سبك زندگی ایرانی اسلامی به كودكان می پردازد.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، مجموعه كتاب «بیست بیست» همچون تولیدات جدید انتشارات كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان است كه در دست تألیف و چاپ قرار دارد.
این مجموعه ۲۰ داستان و ۲۰ شعر را شامل می شود و در مجموع با تمركز بر سبك زندگی ایرانی اسلامی و فراگیری مهارت های زندگی، به سوژه هایی مانند سلامت، آداب معاشرت با همسایه، رعایت حقوق حیوانات، سفر و تفریح، برنامه ریزی و نظم، اهمیت تفكر، دعا و نیایش و... می پردازد.
سرپرست مجموعه كتاب «بیست بیست»، درباره انتشار این مجموعه توضیح داد: نگارش كتاب های این مجموعه را ۲۰ نویسنده و ۲۰ شاعر برعهده دارند كه در میان آنان نام برخی از نویسنده ها و شاعران پیشكسوت در كنار صاحب قلمان جوان به چشم می خورد.
مژگان بابامرندی با اشاره اینكه ۸ جلد از مجموعه «بیست بیست» در دست چاپ قرار دارد، درباره گروه سنی مدنظر این مجموعه كتاب اضافه كرد: گروه سنی مخاطب ما كودكان هستند.
او افزود: یكی از خاصیت های كتاب برای كودكان، مصور بودن آن است كه ما در مجموعه «بیست بیست» نیز به این خاصیت توجه كرده ایم.
بابامرندی درانتها درباره زمان توزیع جلدهای در دست چاپ مجموعه «بیست بیست»، اظهار داشت: تلاش می نماییم تا چند جلد اول این مجموعه را برای هفته كتاب و كتاب خوانی آماده و توزیع نماییم.


منبع:

1398/06/18
23:40:47
5.0 / 5
3988
تگهای خبر: حقوق , زندگی , سفر , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
جاویدانی